Пятница, 28 Февраля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Директором КСЦ «Дніпровець» став Едуард Коряк

Новий керівник культурно-спортивного центру ПАТ «Дніпровський меткомбінат» приступив до своїх посадових обов'язків 6 жовтня.

Едуард Миколайович Коряк в 1992 році прийшов в конвертерний цех Дніпровського металургійного комбінату, де пропрацював два роки розливальником сталі. Йому пощастило бути в пусковий бригаді, яка брала участь в запуску другої машини безперервного лиття заготовки (МБЛЗ). Як організатор Е.Коряк став відомий на комбінаті після його переходу в групу організації управління лабораторії НОТ, де протягом 15-річного життєвого етапу він зумів побувати і головою комісії з спортивно-масової роботи (фізоргом) (з 1996 року), і головою ради молоді (з 1998 року) управління комбінату. Повністю розкритися йому вдалося в відділі по роботі з молоддю управління соціальної політики ДМК, де Едуард Коряк пропрацював інженером з 2009 року аж до призначення його директором КСЦ «Дніпровець».

У січні 2016 року утворилася первинно-профспілкова організація «Металургів». Активна життєва позиція Е.Коряка була по достоїнству оцінена лідером профкому профспілки Олегом Нагорним, який запросив Едуарда Миколайовича на посаду голови комісії з питань реалізації молодіжної політики і спорту ППО «Металургів».

Брав Едуард Миколайович і активну участь у міському житті. На виборах 2002 року він був обраний депутатом 24 скликання Заводської районної ради міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області. Довіра футбольної громадськості на позачерговій звітно-виборній конференції в 2015-му році дозволила Едуарду Коряку очолити Федерацію футболу міста Дніпродзержинська (сьогодні – Федерація футболу міста Кам'янське).

– На новій посаді хотілося б продовжити культурні і спортивні традиції Дніпровського меткомбінату, – розповідає про свої перші кроки новий директор КСЦ «Дніпровець» Едуард Коряк. – Будемо працювати на благо трудового колективу. Для його оздоровлення у нашого культурно-спортивного центру все є: і стадіон, і спортзал, і басейн. Ми повинні стати прикладом для наших дітей і підростаючого покоління.

Интересная статья? Поделись ей с другими: