Вторник, 20 Октября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Софія Чайка. Хочу стати цирковою артисткою

Чайка СофіяПід час дитячих новорічних вистав у КСЦ «Дніпровець», які завершилися 8 січня, справжній фурор справив приголомшливий номер у виконанні 11-річної Софії Чайки, вихованки народного циркового колективу «Арена сміливих». Тендітна дівчинка майже під самою стелею, на висоті кількох метрів, з незбагненною спритністю і безстрашністю виконувала найскладніші трюки за допомогою двох широких полотнищ, так що у глядачів часом просто захоплювало дух.

Софія займається в цирковому колективі «Арена сміливих» вже чотири роки, а привела її сюди мама, також колишня учасниця цього унікального колективу. Їй дуже подобається займатися, хоча, як вона зізналася, спочатку боялася висоти, але переборола свій страх. У новорічних виставах дівчинка вже брала участь і раніше, а ось перший великий успіх прийшов до неї в грудні 2017 року, коли вона стала лауреатом VII Міжнародного фестивалю дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра». Такий вдалий дебют став можливим завдяки довгим і наполегливим тренуванням. Крім того, юна дебютантка отримала від голови журі фестивалю Людмили Шевченко, художнього керівника Національного цирку України, запрошення взяти участь в міжнародному молодіжному фестивалі циркового мистецтва, який пройде в травні 2018 року в Києві.

Шестикласниця вже твердо вирішила для себе, що хоче стати професійною артисткою цирку. Її наставниця, багаторічний керівник «Арени сміливих» Вікторія Кривко, каже: «Циркове мистецтво – це, перш за все, величезна праця, зовнішня легкість і краса досягаються багатогодинними тренуваннями, відпрацюванням кожного руху. Без наполегливості та працьовитості тут нічого не домогтися. Так що всі наші юні артисти – великі трудівники. І зараз наша головна мета – як слід підготуватися, щоб успішно виступити на фестивалі в столиці України».

Чайка Софія

Світлана Луньова, кореспондент прес-центру ДМК

Интересная статья? Поделись ей с другими: