Вторник, 7 Апреля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Олександр Педан приїде до Кам`янського зі спортивним проектом "JuniorZ"

19 березня 2018 року о 10:00 у Кам`янському у приміщенні школи №25 пройде тренінг з інноваційних видів спорту для вчителів фізкультури, а також відбудеться підписання меморандуму про розвиток спорту між міським головою Андрієм Білоусовим та лідером Спортивного руху "JuniorZ", відомим телеведучим Олександром Педаном.
Тренінги від "JuniorZ" допоможуть вчителям не тільки розібратися із нововведеннями, а й покажуть на практиці як інтегрувати у навчальний процес новий спорт для дітей. Фризбі, петанк, флорбол, бадмінтон, самбо, чирлідинг – це лише частина можливих модулів фізкультури, які вже завтра зможуть викладати вчителі на уроках фізкультури. У навчальній програмі, затвердженої Міністерством освіти і науки на 2017-2018 рр. з предмету «фізична культура», можна обрати з 33 варіативних видів спорту.

Тренінг проходить за підтримки міського голови Кам`янського Андрія Білоусова, Міністерства освіти та науки України і спортивного руху Олександра Педана "JuniorZ".
«Нове покоління більше цікавлять гаджети ніж спорт, а повинно бути навпаки. Рух "JuniorZ" пропагує інші підходи до занять фізкультури, бо часи змінюються і діти хочуть нові види спорту, сучасні активності та емоції. Разом із представниками федерацій ми хочемо докорінно змінити уроки фізкультури. Семінари від "JuniorZ" допоможуть вчителям зробити заняття цікавішими та адаптувати їх для дітей покоління Z.

Разом із Міністерством освіти і науки України ми запрошуємо на тренінг усі школи Кам`янського, усіх директорів, вчителів та батьків-активістів. Ми прагнемо, щоб дитина будь-якої статі, рівня підготовленності та стану здоров’я отримувала задоволення від занять, а не шукала медичну довідку та відсижувалася на лаві.
Команда JuniorZ зробить усе можливе заради впровадження нових, актуальних для покоління Z видів спорту, які будуть доступні дітям і вчителям. Участь у тренінгу безкоштовна», – розповів лідер спортивного руху JuniorZ Олександр Педан.

pedan

Интересная статья? Поделись ей с другими: