Четверг, 19 Июля 2018 года

З медалями повернулися кам'янчани з відкритого чемпіонату Дніпра з легкоатлетичного кросу

Змагання Sport Day, в яких взяли участь спортсмени ККДФ і ветерани Кам’янського, пройшли у парку розваг обласного центру 29 квітня. На дистанцію в різних вікових категоріях вийшли близько 500 любителів кросу.

Родзинкою змагання став відкритий чемпіонат міста з кросу, який проходив в Тунельній балці. Взяти участь в ньому могли всі охочі.

Збірна Кам'янського коледжу фізичного виховання відвезла з цього турніру 19 медалей, вигравши при цьому і командний кубок.

У деяких випадках ветерани легкоатлетичного кросу давали фору молодим. Так на дистанції 6 кілометрів наше місто представляв легендарний Василь Карпович. Незважаючи на те, що він виступив у віковій категорії до 70 років, разом з переможцем з Кривого Рогу Євгеном Івановим вони були кращими і в декількох більш «молодих» категоріях.

Як розповів сам спортсмен про свій виступ, для нього цей забіг став хорошим тренуванням перед відповідальними стартами в Іспанії. Нагадаємо, з 18 по 20 травня в Аліканте пройде особисто-командний чемпіонат Європи поза стадіонами з легкої атлетики (EVACNS), в якому Василь Карпович візьме безпосередню участь.

Ще один атлет з Кам'янського Сергій Коршунов у віковій категорії до 60 років свій забіг завершив на 4-й позиції.

Результати на дистанції в 6 кілометрів:

1. Іванов Євген (62 роки) – 22 хвилини 56 секунд
2. Карпович Василь (63 роки) – 23 хвилини 12 секунд
3. Федорець Володимир (57 років) – 23 хвилини 50,5 секунди.

На забігу в 9 кілометрів перемогу здобув дев'ятиразовий чемпіон Європи з кросу в індивідуальному заліку Сергій Лебідь.

– Добре, що у нас це все розвивається. Потрібно, щоб батьки залучали до спорту своїх дітей, адже краще бути в бігу, ніж в телефоні, – сказав Сергій.