Среда, 23 Сентября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Кам'янчанин переміг у Кубку України з легкої атлетики

З 29 по 30 вересня у Чорноморську (Одеська область) відбувся традиційний Кубок України з легкої атлетики серед ветеранів. Участь в ньому прийняв і ветеран Дніпровського меткомбінату Василь Карпович. На бігових доріжках, у секторах для стрибків, метання списа і штовхання ядра змагалися майже 150 спортсменів у категорії «Мастерс» із команд двадцяти областей.

Не перестає дивувати Василь Карпович із культурно-спортивного центру «Дніпровець», який є переможцем багатьох стартів міжнародного і всеукраїнського рівнів. 64-річному спортсменові майже в кожному змаганні, в яких він бере участь, приходити до фінішу першим. Ось і в Чорноморську з результатами 11 хвилин 1,21 секунди і 19 хвилин 2,70 секунди він став переможцем у забігах на 3000 і 5000 метрів відповідно.

– Залік йшов по коефіцієнту-рейтингу, – розповідає В.Карпович. – Цей коефіцієнт формувався серед спортсменів від 35 до 90 років. Свою вікову категорію «до 69 років» я виграв. Але мій залік вівся по рейтинговій системі. І за цим показником в обох забігах мені вдалося бути кращим. Стадіон, на якому проводилися змагання, нам сподобався, але поривчатий вітер заважав долати дистанцію.

Тим самим Василь Карпович зробив свій внесок у загальну скарбничку команди регіону, до заліку якої увійшли 12 кращих результатів. Легкоатлети Дніпропетровщини стали першими у командному заліку, обігнавши Хмельницьку область на 60 очок. Третє місце зайняла команда Харківської області.

– За підсумками багатьох відбірних змагань (вище вказаний турнір також входить до цього переліку) я потрапив у склад легкоатлетичної збірної України, яка у березні 2019 року в Польщі буде представляти нашу країну на чемпіонату світу серед ветеранів. Скоріш за все на цьому чемпіонаті буду бігти напівмарафон. Сподіваюсь виступити наступного року і в Гродно, де відбудеться товариська зустріч Білорусь – Україна, – поділився своїми планами на наступний рів Василь Васильович.

Интересная статья? Поделись ей с другими: