Вторник, 20 Октября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

У Кам'янському пройшли змагання з мотокросу

За останні 30 років це перші подібні змагання, які проводилися в нашому місті. Стартував перший етап Кубка України та Чемпіонат Дніпропетровської області з мотокросу 11 березня.

Більше 80 спортсменів з різних міст України приїхали до нашого міста, щоб взяти участь в мотогонках всеукраїнського масштабу.

Відкриваючи спортивне свято, Кам'янської міський голова Андрій Білоусов привітав численних гостей, учасників і глядачів. Мер висловив подяку всім організаторам, побажав учасникам здорової конкуренції, безаварійних заїздів і яскравих перемог.

– Останній раз змагання з мотокросу в нашому місті відбувалося близько 30 років тому. Я радий, що нам вдалося відродити цей популярний і видовищний вид спорту. Дякую гостям з різних областей України за те, що приїхали до нас взяти участь в цих захоплюючих перегонах. А ми зробимо проведення змагань з мотокросу ще однієї доброю традицією для нашого міста.

Піщана траса на території 4-го мікрорайону лівобережжя, протяжність якої склала 1300 метрів, була прокладена спеціально для цих змагань. Вона відрізняється особливим рівнем складності, обладнана трамплінами та іншими перешкодами.

У першому ж заїзді мотоциклістам довелося подолати чимало випробувань. Гонщики пройшли по всім крутим віражам – підйомам і спускам, створеним на піщаній магістралі. Вболівальники насолоджувалися видовищними заїздами і всіляко підтримували учасників.

Интересная статья? Поделись ей с другими: