Вторник, 23 Апреля 2019 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Дніпропетровщину на Зимових Олімпіських іграх представлятимуть Владислав Гераскевич та Анна Хниченкова

23-ті Зимові Олімпійські ігри проходитимуть з 9 по 25 лютого у південнокорейському місті Пхьончхан. Понад 30-ть спортсменів представлять Україну.

Дніпропетровщину представлятиме вихованця Дніпровської дитячо-юнацької спортивної школи зимових видів спорту, фігуристка Анна Хниченкова та Владислав Гераскевич – перший український спортсмен, який на Олімпійських іграх змагатиметься на скелетоні. Про це розповіли в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

Фігурне катання, фігурне ковзання – зимовий вид спорту, в якому спортсмени переміщуються на ковзанах по льоду з виконанням додаткових елементів, найчастіше під музику.

– Анна виступатиме в жіночому одиночному катанні, – поділилася голова Федерації фігурного катання Дніпропетровщини Ірина Медіна. Її завдання – виконати коротку програму, продемонструвати основні елементи фігурного катання на високому технічному рівні. Це перша Олімпіада спортсменки і, сподіваємося, вона виступить гідно.

Скелетон (англ. Skeleton з грец. «Скелет, каркас») – зимовий олімпійський вид спорту, який представляє собою спуск по крижаному жолобу на двохполозних санях на укріпленій рамі.

– Владислав Гераскевич тренується в нас вже п’ятий рік і показав себе як наполегливий спортсмен, від якого варто чекати позитивного результату, – розповів голова спортивного клубу «Електрометалург» Нікопольського заводу феросплавів Семен Рохкін. – Влітку Владислав займається у нас загальнофізичною підготовкою, а в зимовий період їде за кордон та відточує навички бобслею й скелетона.

Анна Хниченкова

Владислав Гераскевич

Интересная статья? Поделись ей с другими: