Пятница, 14 Августа 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

В ПАТ «ДМК» підвели підсумки змагань у залік спартакіади-2017 підприємства

Підсумковими змаганнями у спартакіаді ДМК у грудні минулого року став більярд. Вперше чемпіонами стали робітники цеху ремонту металургійного обладнання ремонтно-сервісного центру. Про те, як проходили змагання у 14-ти видах спорту спартакіади ми поспілкувалися з директором культурно-спортивного центру, членом оргкомітету Едуардом Коряком.

– Скільки команд, які були сформовані з робітників структурних підрозділів ДМК, брали участь в змаганнях комбінату?

– Подолавши всі труднощі 2017 року, спартакіаду нам вдалося провести, і провели ми її, я вважаю, успішно. Велике дякую керівництву комбінату, начальникам структурних підрозділів, головам профспілкових комітетів і фізоргам за допомогу в організації наших головних спортивних змагань на підприємстві. Спартакіада комбінату – це, можна сказати, маленькі олімпійські ігри, де кожен робить свій внесок.

Згідно з положенням, змагання пройшли по 14-ти видам спорту. В них брали участь 12 збірних команд, а також 2 студентські – Кам'янського вищого професійного училища (КВПУ) і Придніпровського державного металургійного коледжу (ПГМК). Команду ПГМК на їхнє прохання ми включили в список тих, що змагаються на засіданні оргкомітету в грудні 2016 року, команда училища давно бере участь в нашій спартакіаді. Хоча студентським колективам важко брати участь в змаганнях серед дорослих працівників, але, тим не менш, студенти металургійного коледжу посіли третє місце з міні-футболу та друге місце з волейболу.

– Якщо Ви заговорили про зайняті місця, чи були у змаганнях ще якісь несподівані результати?

– Дуже багато! В цьому і є краса спартакіади? Будь-який колектив в якомусь виді спорту може домогтися високих результатів. За результатами спартакіади 6 команд завоювали перші місця. Але ці переможці не завжди потрапляють в трійку лідерів в загальному заліку.

В деяких видах доля вирішувалася буквально в останніх матчах на останніх секундах! Найдраматичніший фінал, напевно, був у баскетболі – в останніх двох іграх останні м'ячі забивалися на останніх двох-трьох секундах. В завершальному матчі, коли «конвертерники» («КЦ») грали з «технологами» («ККЦ-ТУ-АТЦ-УЯП»), останні забили за дві секунди до кінця поєдинку м'яч і вирвали перемогу. А відразу ж після цієї гри був матч «управління» («УК-УКБ-УГХТ») проти «ремонтників» («РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ»), і теж за три секунди до кінця команда управління забила останній м'яч, повністю змішавши всі карти. Це справжня спортивна боротьба!

Ця спартакіада була однією з найцікавіших, тому що її підсумок вирішувався в останньому виді спорту – більярді. У фіналі зустрілися «ККЦ-ТУ-АТЦ-УКП» і «РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ». Якби перша команда обіграла другу, то вони б стали переможцями в загальному заліку. Але друга команда зробила неможливе – «ремонтники» ще раз підтвердили, що вони бійці, забивши вирішальну кулю при рахунку 7:7.

– Отже, «РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ» стала переможцем спартакіади ДМК-2017. А хто став призерами?

– Друге місце – у об'єднаної команди «ККЦ-ТУ-АТЦ-УКП» (киснево-компресорний цех, технічне управління, автотранспортний цех та управління якості продукції). Третє місце завоював колектив конвертерного цеху. На почесному четвертому місці – «енергетика» («ТЕЦ-ЦВС-ЕТЛ-ЦСП-УГЕ»), і замкнули п'ятірку лідерів – «УК-УКБ-УГХТ».

Хочу зазначити, що протягом всієї спартакіади суперництво було дуже серйозне, і за три види до фінішу на перемогу претендували 5 команд. За два види до кінця боротьбу за першість вели вже три команди. І що цікаво, такого ще не було, щоб чемпіон минулого сезону – «УЖДТ» – посів шосте місце. Це, знову ж таки, говорить про справжню спортивну боротьбу!

– Коли стартує Спартакіада ДМК-2018?

– У 2018 році, Положення вже затверджено. Ми починаємо в січні змаганнями з шашок та шахів. Думаю, що в новому сезоні ми побачимо захоплюючу спортивну боротьбу, і, як завжди, переможе найсильніший. Бажаю працівникам комбінату і членам їх сімей в новому році успіхів у всіх справах, щастя, здоров'я, творчих успіхів і перемог! Чекаємо вас в КСЦ «Дніпровець»!

Матеріал було підготовлено за інформацією прес-служби ПАТ «ДМК».

Интересная статья? Поделись ей с другими: