Пятница, 14 Августа 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

В ПАТ «ДМК» пройдуть змагання з шашок і шахів

Турніри з інтелектуальних видів спорту серед структурних підрозділів ПАТ «ДМК», які йдуть у залік спартакіади підприємства 2018 року, відбудуться у Палаці культури металургів: шашки – 17 і 19 січня, шахи – 29 і 31 січня. Початок змагань – о 16.30.

З положення про проведення спартакіади 2018 року серед структурних підрозділів ПАТ «Дніпровський меткомбінат».

Шашки

Склад команди – 3 людини: 2 чоловіка (перша і друга дошки) і 1 жінка (третя дошка). Допускається участь жінки на чоловічий дошці. Мінімальний склад команди – 3 людини. За перемогу в матчі команда отримує – 2 очка, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очок. Місця, зайняті командами в турнірі, визначаються за сумою очок, набраних командами в усіх зустрічах. У разі рівності очок місця команд визначаються за такими додатковими критеріями:

  • результатом особистої зустрічі між двома командами;
  • більшою сумою очок, набраних усіма учасниками команди в усіх партіях;
  • більшій кількості виграних матчів;
  • командному коефіцієнту;
  • меншою сумою місць, зайнятих всіма учасниками команди на своїх дошках;
  • жеребом.

Змагання проводяться за швейцарською або коловою системою. Контроль часу на партію кожному учаснику змагань – 20 хвилин.

При відсутності команди в перший ігровий день змагань, вона не допускається на другий день змагань. Якщо в останній ігровий день змагань заявлена команда не з'явилася на два тури і більше, результати такої команди враховуються в таблиці, але сама команда виключається зі змагань, їй зараховується 0 очок в турнірну таблицю і 15штрафних очок в загальний залік за даний вид спорту.

Суддівська колегія залишає за собою право зміни системи проведення змагань в залежності від кількості заявлених команд. Змагання проводяться згідно шашкового кодексу України.

Шахи

Склад команди – 3 людини: 2 чоловіка (перша і друга дошки) і 1 жінка (третя дошка). Допускається участь жінки на чоловічий дошці. Мінімальний склад команди – 3 людини.

Результат матчу між двома командами визначається за сумою очок, набраних усіма учасниками команди. За перемогу в матчі команда отримує – 2 очка, за нічию – 1 очко, за поразку – 0 очок.

Місця, зайняті командами в турнірі, визначаються за сумою очок, набраних командами в усіх зустрічах. У разі рівності очок місця команд визначаються за такими додатковими критеріями:

  • результатом особистої зустрічі між двома командами;
  • більшій кількості виграних матчів;
  • командним коефіцієнтом;
  • жеребом.

Змагання проводяться за швейцарською або коловою системою. Контроль часу на партію кожному учаснику змагань – 30 хвилин.

При відсутності команди в перший ігровий день змагань, вона не допускаються на другий день змагань. Якщо в останній ігровий день змагань заявлена команда не з'явилася на два тури і більше, результати такої команди враховуються в таблиці, але сама команда виключається зі змагань, їй зараховується 0 очок в турнірну таблицю і 15 штрафних очок в загальний залік за даний вид спорту.

Суддівська колегія залишає за собою право зміни системи проведення змагань в залежності від кількості заявлених команд. Змагання проводяться згідно з шахового кодексу України.

Интересная статья? Поделись ей с другими: