Среда, 17 Июля 2019 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Визначився переможець міні-футбольного турниру спартакіади ПАТ «ДМК»

Після останніх фінальних зустрічей, що пройшли 6 жовтня на стадіоні «Металург», найсильнішим футбольним колективом металургійного комбінату стала команда конвертерного цеху.

Не можна сказати, що перемога «конвертерників» стала несподіваною. З самого початку двомісячного міні-футбольного марафону команда «КЦ» була серед основних претендентів на перше місце. Ігри фінального етапу підтвердили високий клас гравців цього структурного підрозділу. На шляху до чемпіонства були здобуті перемоги над «РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ» (рахунок поєдинку – 3:2), «УІТ-ДТК-КВПіА-ЕЕРЦ РСЦ» (7:0). В останньому, сповнену драматизму матчі необхідно було зламати опір непогано виступаючої в цьому турнірі команди «ПГМК». Останніх для перемоги в турнірі в звітній зустрічі влаштовувала тільки перемога.

Потрібно сказати, що студенти металургійного коледжу доклали максимум зусиль, щоб все-таки перемогти. У другому таймі багато хто в це почав вірити після того, як «ПГМК» вийшло вперед 1:2. Але досвід «конвертерників», в рядах яких грали неодноразові чемпіони Кам'янського, все ж позначився. Футболісти «КЦ» спочатку зрівняли рахунок в поєдинку, а потім, методично розхитавши оборону суперника, забили ще три голи. У підсумку закономірна перемога команди конвертерного цеху з рахунком 5:2 і вони – перші на турнірі.

Команда конвертерного цеху

З неймовірною радістю забитий п'ятий м'яч «конвертерників» в ворота студентів метколледжу сприйняли футболісти «РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ» та їх група підтримки. Справа в тому, що успіх «ремонтників» 3:1 в останньому своєму матчі проти «УІТ-ДТК-КВПаА-ЕЕРЦ РСЦ» лише залишав шанси піднятися на другу сходинку в турнірній таблиці. Багато що залежало від результату в головному поєдинку фінального етапу «КЦ» – «ПГМК», в якому для «ремонтників» перемога «конвертерників» повинна була бути дуже результативною. І це спрацювало. Вперше в історії спартакіади ДМК футболісти «РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ» піднялися так високо – на друге місце.

Команда ремонтно-механічного цеху та цеху ремонту металургійного обладнання
ремонтно-сервісного центру

Студенти «ПГМК» – треті, а хлопці з «УІТ-ДТК-КВПіА-ЕЕРЦ РСЦ» і так стрибнули вище голови. Звичайно ж їм хотілося потрапити до лав призерів, але, думається, і четверте місце серед футбольних «зубрів» ДМК для них дуже високе досягнення.

Команда Придніпровського державного металургійного коледжу

Боротьба за перемогу в загальному заліку загострилася. Якщо до початку змагань з міні-футболу «УК-УКБ-УГХТ» мало 5-ти очковий доробок перед конкурентами, то зараз на вершині турнірної таблиці відразу три команди – до «управління» («УК-УКБ-УГХТ») підтягнулися «конвернтерники» («КЦ») та « технологи »(«ТУ-ККЦ-АТЦ-УЯП»). На відстані в одне очко від них відстають «ремонтники» («РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ»), які поліпшили своє турнірне становище після міні-футбольних баталій. Замикають п'ятірку лідерів «енергетики» («ТЕЦ-ЦВП-УГЕ-ЕТЛ-ЦМП»), що мають в своєму активі після 7-ми проведених видів спорту спартакіади ДМК 33 очка.

На черзі легка атлетика і волейбол. Перший відбудеться 11 жовтня на стадіоні «Буревісник», жеребкування другого відбудеться в КСЦ «Дніпровець» 9 жовтня (початок 16.30).

Турнірне становище після 7-ми видів спорту

1-3. «УК-УКБ-УГХТ», «ТУ-ККЦ-АТЦ-УЯП», «КЦ» – 29
4. «РМЦ РСЦ-ЦРМО РСЦ» – 30
5. «ТЕЦ-ЦВП-УГЕ-ЕТЛ-ЦМП» – 33
6. «УЗДТ» – 39
7. «УІТ-ДТК-КВПіА-ЕЕРЦ РСЦ» – 43
8. «ПГМК» – 60
9. «УОК-СБК-ДМ» – 73
10. «ПЦ» – 75
11. «ГРС-ГЦ-МСЧ-ЦПВ» – 85
12. «КВПУ» – 87
13. «ДЦ-АФ2-ДПШ» – 98
Интересная статья? Поделись ей с другими: