Четверг, 21 Февраля 2019 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

БК «Дніпро» з боєм перемагає «Говерлу»

Івано-франківська «Говерла» з боєм поступилася лідеру чемпіонату «Дніпру» (67-74), якому вдалося переломити хід гри на власну користь тільки в останній чверті.

Уже у стартовій чверті «Говерла» дала бій фавориту сезону. Якщо Данте Вільямс і Ярослав Кадигроб, як і новачок івано-франківців Джейсон Джеймс, були малопомітними на паркеті, то Віктор Люльдюрай, котрий сьогодні святкує свій День народження, разом із Сергієм Юрченком завдали чимало клопоту захисту суперника. Втім, протягом наступних десяти хвилин дніпряни за рахунок домінування під щитами не лише відіграли двоочкове відставання, а й вийшли вперед (40-35).

Здавалося, що команда Дениса Журавльова взяла гру під свій контроль, але третій період знову минув за сценарієм «ведмедів», у складі яких головними дійовими особами, як і до цього, виявилися Люльдюрай і Юрченко. До заключної чверті суперники підійшли за триочкової переваги «Говерли» (58-55), на початку періоду Сергій Юрченко збільшив її ще на два пункти, аж поки до справи не взявся Сергій Загреба. Центровий за підтримки партнерів посприяв ривку «Дніпра», завдяки якому гості повели в рахунку та здобули третю поспіль перемогу в чемпіонаті.

Центровий «Дніпра» Сергій Загреба відіграв важливу роль у перемозі своєї команди, зокрема потужно провівши другу половину гри та відзначившись у підсумку 20 очками й 7 зібраними відскоками. Причому, бігмен реалізував 10/11 двоочкових кидків.

Интересная статья? Поделись ей с другими: