Вторник, 21 Ноября 2017 года

БК «Дніпро» здобув п’яту перемогу у Суперлізі

БК «Одеса» - БК «Дніпро» 43-105 (12:32; 13:21; 5:27; 13:25)

«Дніпро» підтвердив статус фаворита чемпіонату в матчі з «ОДЕСОЮ», розгромивши одного з аутсайдеріві з рахунком 105-43.

Гра відбувалася в Дніпропетровську, хоча номінальним господарем була саме "Одеса". Потужний стартовий спурт номінальних гостей, які грали на рідному паркеті, вирішив долю матчу задовго до його завершення. Одесити поступово оговталися та здобули перші очки в середині дебютної чверті, проте розрив у класі двох команд був настільки значним, що навіть активне залучення Денисом Журавльовим резервістів інтригу у гру не повернуло.

Другу половину команди розпочали за рахунку 25-53 на користь «Дніпра», який суттєво переважав суперника в усіх компонентах гри, крім, хіба що, боротьби за підбирання, де досвідчені Кузнєцов, Матюкевич і Рихлюк іноді навіть могли дати урок своїм молодшим опонентам. Ще один провал «ОДЕСИ» у третій десятихвилинці призвів до того, що останній період «Дніпро» розпочав за п’ятдесятиочкової переваги (30-80).

Олександр Рихлюк із 12 очками та 8 підбираннями став найрезультативнішим гравцем «ОДЕСИ». 9 очок і 5 підбирань в активі Вадима Матюкевича.

По 12 очок «Дніпру» принесли Максим Закурдаєв, Олександр Місяць і Владислав Коренюк, котрий також зібрав 6 відскоків. 11 очок і 6 підбирань в активі Андрія Мироненка.