Среда, 17 Июля 2019 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Петеримов Василий Алексеевич

Петеримов Василий Алексеевич

Начальник управління по фізичній культурі та спорту Дніпродзержинської міської ради

Народився 25 березня 1976 р., Казахстан, м.

Загальний стаж роботи в галузі фізичної культури і спорту 16 років

Має повну вищу освіту. У 1997 році закінчив Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту.

В період з 1990 по1999 роки неодноразово ставав переможцем та призером першостей України з важкої атлетики, має звання – майстер спорту України.

З 1995 по 2007 рік працював тренером-викладачем з важкої атлетики у ПНЗ КДЮСШ «Промінь» ВАТ «ДніпроАЗОТ». За час праці тренером підготував 7 майстрів спорту України. Суддя національної категорії, неодноразово на ЧУ, юнацьких та молодіжних іграх України був заступником головного судді та головного секретаря.

З 1999 по 2005 роки працював викладачем теорії важкої атлетики у Дніпродзержинському коледжі фізичного виховання за сумісництвом, також з 2005 по 2007 роки працював у середній загальноосвітній школі вчителем фізичної культури з погодинною оплатою.

Починаючи з березня 2007 року в органах місцевого самоврядування, а саме: з 6 березня 2007 року начальник відділу спорту управління спорту та молоді міської ради, з 01 серпня 2008 року по теперішній час працює на посаді начальника управління по фізичній культурі та спорту міської ради. За час праці в органах місцевого самоврядування безпосередньо приймав активну участь в організації та проведенні вагомих спортивних заходів, які проводились у Дніпродзержинську – наприклад: ЧЄ з водного поло серед юніорок (2010р.), матчів за звання Чемпіонки світу з шашок-100 (2008, 2011 р.р.), перший Кубок України з плавання по відкритій воді (2007р.), ЧУ з водно-моторного спорту (2010р.), літніх спортивних іграх України з плавання і синхронного плавання (2009, 2011р.р. відповідно), ЧУ з художньої гімнастики (2011р.), ЧУ з кікбоксінгу (2010р.), етап ЧУ з мотокросу (2011р.), матчевої зустрічі з боротьби греко-римської між командами Карагандинської та Дніпропетровської областей у рамках року Казахстану в Україні (2007р.), багатьох всеукраїнських турнірах (боксу, боротьби греко-римської, боротьби дзюдо, важкої атлетики, волейболу, художньої гімнастики, тенісу, тхеквандо ВТФ, марафонського плавання, з водно-моторного спорту, з картингу, з мотокросу) та інше.

З березня 2009 року є членом Дніпропетровського обласного відділення НОК України.

Интересная статья? Поделись ей с другими: