Понедельник, 13 Июля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

У Кам'янському пройшов зональний чемпіонат України з греко-римської боротьби

13 березня в залі культурно-спортивного клубу «Дніпровець» проходив зональний чемпіонат України з греко-римської боротьби. Турнір був організований за підтримки профспілки «Металургів», дирекції ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і мера міста Андрія Білоусова.

У змаганнях взяли участь близько 150 спортсменів, які представили команди з Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської областей та інших міст України.

На турнірі розігрувалися призи ветерана греко-римської боротьби Кам'янського, майстра спорту Юрія Єлісєєва. Примітно, що сам Юрій Лаврович в день змагань відзначив своє 79-річчя.

В урочистій церемонії відкриття взяли участь голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний, віце-мер міста Владислав Мелешко, керівник відділу молоді та спорту міської ради Анатолій Івашина, радник мера з питань молоді та спорту Олег Орлов.

Олег Нагорний зазначив, що нинішній турнір приурочений до 129-ї річниці Дніпровського металургійного комбінату і зазначив, що греко-римська боротьба виховує з хлопчиків справжніх чоловіків, прищеплюючи їм такі якості, як мужність, завзятість, волю до перемоги і вміння переживати труднощі.

– Цей турнір став вже традиційним, як і його постійна підтримка з боку дирекції ДМК і профспілки «Металургів», – сказав Олег Нагорний. – Ми приділяємо найпильнішу увагу підтримці здорового способу життя та розвитку спорту в Кам'янському, особливо дитячого. Греко-римська боротьба – по-справжньому чоловічий вид спорту, і я впевнений, що багато хто з нинішніх хлопчаків, які пройшли школу цього виду спорту, з часом обов'язково поповнять дружну сім'ю металургів нашого міста. Всім учасникам турніру бажаю перемог і спортивного настрою!

Під оплески глядачів О.Нагорний і В.Мелешко привітали Юрія Єлісєєва з Днем народження і вручили йому подарунки від профкому «Металургів» і дирекції ДМК, а також міської влади.

По закінченню змагань на п'єдестал пошани вийшли переможці і призери, яким були вручені медалі, грамоти та пам'ятні призи від профспілки «Металургів» і спонсорів турніру.

Відео

Світлини

Интересная статья? Поделись ей с другими: