Вторник, 11 Декабря 2018 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие
Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Дід Свирид на стражі мірового порядку.
(1 чел.) (1) гость
 • Страница:
 • 1

ТЕМА: Дід Свирид на стражі мірового порядку.

Дід Свирид на стражі мірового порядку. 15.10.2014 13:32 #2401

 • Zmey
 • Вне сайта
 • Гроссмейстер
 • Постов: 514
 • Репутация: 4
15.10.14

Доброго ранку, друзі. Надворі в нас середина осені, дід продовжує зорко стежити за собитіями на міровой аренє і надіється, що всі почувають себе бадьоро, твердо і впевнено. Наливаєм собі кохве або чай, чи хто шо любить, зручненько вмощуємося і читаєм.

По ділу Наді Савченко ситуація з большой долєй вероятності така, шо до 10 листопада її держатимуть в інституті Сербського, а 11 листопада Басманний суд рассмотрить висновки "комплєксной психолого-психіатричної експертізи". В усій цій показній наглості, з якою ведуть себе і слєдоватєлі, і судді, дід усматрює проявлєнія страху, бо всі вони наверняка сожалєють, шо іменно їм випав жребій заніматься заведомо провальним дєлом, яке матиме далєкоідущі неприятні послєдствія для них лічно. Откровенно пофіг лише печальноізвесному по Болотному дєлу, по ділу Навального і тепер іще по ділу Савченко судді Басманного суда Артуру Карпову. У которого за душею вже стільки гріхів, шо дід не ручається за його жизнь після падєнія режима Хуйла.

Дід дякує адвокатам Наді Савченко і, зокрема, Ільї Новікову, яким кажеться вдалося добитися, шо її маму можливо сьогодні пустять побачитися з дитиною. Це, наверно, єдінственне, шо може добиться защита в условіях "басманного правосудія", коли, по меткому вираженію того ж Новікова, нада "сначала объявить человека верблюдом, а уже потом рассматривать доказательства, что он не верблюд».

Все вишеозначене означає лише те, шо Хуйло ожидаємо продовжує бикувать і веде себе максимально брутально, бо іменно брутальность і є в його представлєнії проявлєнієм мужества і державной твьордості. Со временєм, по аналізу поведєнія Хуйла буде захищено мінімум два десятка докторських діссєртацій з психіатрії і дід уверен, шо многі мірові светіла психіатрії вже січас собирають матеріали для своїх научних ісслєдованій та мечтають заполучить Хуйла у свої клініки в качестве подопитного кроліка. Дід согласєн віддати Хуйла для ізученія психіатрам, но только послє Гаазького суда і послє нєскольких сєансов ректальной ломотерапіі. А потом нехай забирають собі ету собачку Павлова для опитов, не возражаю.

Впертість і нєгібкость Хуйла є одновременно і його уязвімою стороною, бо позволяє моделірувать його поведєніє і создавать условія, коли він сам себе здуру заганяє в патове положення. Дід сначала всьо врем'я опасався, шо Хуйло добившись дестабілізаціі на сході України начне предпрінімать реальні шаги, які заспокоять Запад, которому весь цей геморой давно остогид. Но Хуйло предсказуємо упрям і патологіческі лжів, шо постоянно взбадрює мірових лідєров і держить їх у тонусі.

По ідєє, напросившись на самміт Європа - Азія, який начинається завтра в Мілані, Хуйлу нада було предпринять реальні дєйствія, які б позволили всім спокойно вздохнуть і сказать: "Ти, Вольдемар, канєшно казліна редчайшей породи, но січас проявив здравомисліє і так уж і буть - часть санкцій отменяєм". Єслі би так проізошло, Україна б оказалася в нєпріятной сітуації, бо Запад наверняка усілів би давлєніє і на нас. Но Хуйло безнадьожно наівен і щитає, шо отвод задовбаних ученіями солдатіков із Ростовськой губернії на зімніє квартіри може когото обмануть. Наоборот, мірові лідєри сочли, шо Хуйло просто іздєвається над ними і признаков благоразумія не проявляє. Значить хєрачить Вову нада і дальше.

В канун Мілана, як дід і предполагав, Хуйло в свойственной йому кгбшной манєре, предпріняв агресівні дєйствія, як він це обично і робить, шоб протівнік перед переговорами дрогнул. Правда дід думав, шо якато херня може проізойти в Харківській області. Однако Хуйло не став ізобретать велосіпед і дав приказ пошуметь под Маріуполем. Пошуміли, падли, з человечеськими жертвами і ці життя тоже лягають на чорну, як смола, совість Хуйла. Вдумайтеся в цинізм - Хуйло дав приказ убити сімох людей і лише для того, шоб посмотреть в Міланє - дрогнул Порох ілі нєт. У Маріуполі сьогодні день жалоби і дід висловлює свої щирі співчуття родичам загиблих і всім маріупольцям...

Паралєльно вчора Хуйло встретілся с члєнами совета по гражданському обществу і правам человека на яком 90% времені Хуйло і всі лізоблюди наперебой сокрушались по поводу нарушеній прав человека в Україні. Тіпа, блять, в самой Рашке уже построєно гражданське общество і нікакіх проблєм з правами человека не наблюдається. Всі нарушенія ісключітєльно за рубежом і в первую очередь в Україні. Читати стєнограму отого сходняка може лише людина з крепкими нєрвами, дід прочитав, но довго плювався. Но прочитать треба було, шоб понять куда клонитиме Хуйло в бліжайші тижні й місяці.

Ну, во-первих, весь отой розтиражіруваний у всіх російських гамноньюсах сходняк защітніков прав человека в Украіні тоже нада рассматрювать, як средство давлєнія перед Міланом. Но засєданіє отого Совета проведено топорно і всі бездарно переігрували своі ролі. Діда не покидало ощущеніє, шо Хуйло іскреннє обізяннічає, а остальні помагають йому мавпувать західних захисників прав людини. Но виглядало це так, ніби павіани одягли костюми і намагаються подражать людям.

Во-вторих, висока вероятность, шо до весни на сході сохранятиметтся относітєльне перемиріє. Не тому, канєшно, шо взимку трудно вести бойові дєйствія. Причина в другом - всі, а в перву очередь Хуйло, заінтересовані в бесперебойном транзиті газа в Європу. Отсюда і попитки регулярних войск РФ навести хоть якийсь лад среді бандформірованій ДНР і ЛНР. Магістралі через ту територію не проходять, но лучше перестрахуваться і не сильно стрілять хотя би в отопітєльний сєзон. От Хуйло, даби ізбежать слави предатєля і слівщіка Новороссіі, винуждєн прибігать до громкой воінственной риторики защітніка прав угнєтьонних граждан юго-востока України. В плотних слоях руссовати вже й так начались нєдовольні броженія і Хуйлу далєко нє всьо равно, шо про нього кажуть.

В-третьїх, в условіях ухудшенія економіческой сітуаціі в самом Хуйлостанє, Хуйло намерен перевести вніманіє своїх граждан з реальних економічних проблем, на висосані з пальця проблєми з правами людини в Украіні. Всігда приятнєє і безопаснєє обсуждать сусіда, чим убрать бардак в свойом доме.

Ну і ще одне нєсмелоє предположеніє. Поднята вчора Хулом шумиха похожа на димову завісу. Яка поможе Хуйлу замаскірувать реальні уступки, на які він винуждєн піти по подковйорним пакетним договорьонностям. Не случайно іменно вчора Турчинов офіціально передав у адміністрацію до Пороха пакет ізвесних законов від 16 вересня. Два з яких - об особом статусє нєкоторих районов Донецькой і Луганськой областєй, а также об амністіі сіпаратістам - пряме слєдствіє, як щитає дід, подковйорних переговоров. Таким образом, Порох ясно дал понять - я про своі обізатєльства помню і готов їх виполнять. Но закони подпишу только єслі ти, Хуйло, будеш виполнять своі обізатєльства. Так шо в Мілані має состояться інтєресний разговор. Наблюдаєм.

Вчора в Парижі держсекретар Керрі проінструктіровав печальну лошадь Лаврова як має себе вести в Мілані Хуйло, шоб не нарваться на оплєухи мірових лідєров. США у міланській встречі участія канєшно не принімають, но вніматєльно наблюдають і держать руку на пульсі миршавого пацієнта. Інструктаж був проведений за закритими дверима, но сільська аналітіка позволяє болєє-менєє точно вскрить содєржаніє разговора. Судя по заявлєніям для преси, які інструктор Керрі і інструктіруємий Лавров дали послє окончанія встречі, американці точно знають содєржаніє всіх подковйорних пакетних соглашеній і по пунктам перечислили, шо Хуйло має здєлать. Ето і повний вивід військ, і передача кордону під контроль України та ОБСЄ, і повернення полонених. Про Надю Савченко пресі не казали, но дід уверен, шо за закритими дверима її ім'я звучало. Хотя би потому, шо Віка Нуланд ще раньше открито казала, шо США розглядають звільнення Савченко як передумову нєкоторого послаблення санкцій. При тому, Керрі отдєльно підкреслив - ні о каком частічном виполнєнії речі буть нє может. Только полностью, всем пакетом. Чи додав Керрі при цьому своє знамените "we are deadly serious about this" дід точно не знає, но думає, шо шото подобне прозвучало, бо печальна лошадь Лавров виглядав особенно печально.

Ціна на нафту перед встречей в Мілані рухнула як по заказу до 85 долларов за барель. З утра, правда, отскочила нємного і січас нарисувалася красіва цифра 85,85. Щойно открилася московська біржа, смотрім як чуствує себе рубль - доллар 40,5 рубля, євро - 51,5 рубля. Неплохо. Но останавлюваться на етом нєльзя і кажеться нафтові аферісти останавлюваться не собираються. Наблюдаєм.

Сірьожа Глазьєв діда розстраює. Своїм недавнім предложенієм зафіксірувать курс рубля він визвав в Росіі нешуточні подозренія, шо являється агентом Запада, которому поставлена задача розрушить економіку Росіі. Дід просить Сірьожу впредь дєйствувать осторожнєє, а його куратору в СБУ показує лома - приведіть в чуство свого сотрудніка. Він канєшно ліхо работає, но іногда увлєкається. Ми так можем потєрять ценного разведчика і агента вліянія в бліжайшем окруженії Хуйла.

Ну а ми сохраняєм бодрий бойовий дух, держим кулаки за Надю і зі всіх полонених та читаєм repka.club.

І слєдім, шоб віздє парядок був, нахуй! А не те, шо січас.
Я удивляюсь тому, что я еще чему то удивляюсь.

Re: Дід Свирид на стражі мірового порядку. 16.10.2014 11:43 #2404

 • Zmey
 • Вне сайта
 • Гроссмейстер
 • Постов: 514
 • Репутация: 4
16.10.14

Доброго ранку, друзі! В діда січас бурна пора на роботі, св'язана з командіровками, тому в бліжайші дні вихід утренніх обзоров може буть нерегулярним. Сьогодні времені тоже небагато, тому заварюєм кохве ілі чай і вмощуємось читати.

Надя Савченко в інстітуті Сербського, почуває себе добре, каже, що условія там кращі, ніж у СІЗО. Об етом розказала Марія Іванівна - мама Наді, яка вчора все-таки побачилася з донечкою. Зустрілися з Надєю також адвокат Ілья Новіков, один український адвокат, а також консул Брескаленко. Чиновник, який дозволив зустріч може начинати писать главу "Как я спасал Надю Савченко от обезумевшего диктатора". Ета глава увійде згодом в мемуари, які він писатиме в тюрмі і може заслужить на досрочне освобождєніє. Решта дєятєлєй із руссіш-гестапо, включая Кальтенбруннера-Бастиркіна і суддю Карпова, получать по максимуму і досрочне освобождєніє їм не світить. Тому матимуть достаточно часу на написаніє в соавторстве многотомніка воспомінаній "Мы ни при чем. Во всем виноват Хуйло".

Вчора дід якто пропустив слова госсекретаря Керрі про необхідність звільнення "пілота Савченко", хотя і висловив уверенность, шо во врем'я інструктажа, учіньонного ним в Парижі печальній лошаді Лаврову, таке требуваніє звучало. Оказується, Керрі всьо-таки сообщив о требуванії звільнити Савченко не лише лічно Лаврову, но і во врем'я зустрічі з пресою. Це значить, шо вимога звільнення полонених прочно фігурує в перечні требуваній Запада к Хуйлу, а также содержиться у мінських договорьонностях. Хотя Хуйло ето отріцає.

Вообще, як дід уже казав, аналізувати виступи американців одне сплошне удовольствіє. Вони настільки прямолінєйні, шо часто вивалюють у пресу содєржаніє разних подковйорних переговоров.

Дід, єслі ви помните, не раз писав о своїх догадках і припущеннях, шо в Мінську було зафіксіруване пакетне соглашеніє, вироблене во врем'я челночной діпломатії Суркова-Ложкіна, содєржаніє якого можна вскрити лише при помощі сільськоі аналітіки, бо текст подписаного протоколу лише вершина айсберга.

Упом'янутий више містер Керрі подтвердив догадки діда, бо вчора без обіняков сообщив і про существованіє якого-то плану-графіка синхронного виполнєнія договорьонностєй, з чітко зафіксованими дедлайнами. Таким образом, мозаїка понємногу складається і стає понятно, шо разрознєнні на первий взгляд дєйствія і собитія являються логічними ходами в сложной многоходовке. Целью якої є восстановлєніє суверенітета України над східними районами, які січас временно окуповані.

В качестве умовної реперної дати виполнєнія соглашеній дід в свойо врем'я називав 1 листопада, бо по всій відімості на ето врем'я сторони мають виполнить основні условія і двигаться по плану дальше. Основні условія на долоні:
- Порох законодатєльно забезпечує особий статус окупованих тєріторій у складі України - Хуйло виводить войска, вивозить оружіє і передає кордон під контроль України і ОБСЄ.
- Порох законодатєльно забезпечує амністію сіпаратістам, а Хуйло освобождає полонених.
- Порох соглашається відтермінувати економічну частину Соглашенія про асоціацію, а Хуйло не преп'ятствує сохранєнію для України условій зони вільної торгівлі в рамках СНГ.
- Порох іде на компроміси в вопросі поставок і транзиту газу, Хуйло соглашається на уступки в вопросі ціни і оплати заборгованості.

Во всяком случаї, такі основні елементи договорьонностєй. Остальні деталі дідові неізвесні, про них можна лише догадуватися. Например, про алгоритм і послєдоватєльность дєйствій сторон в вопросє восстановлєнія суверенітета України над східними районами. Дід думає, шо тут індикатором має бути момент підписання Порохом двох ізвесних законів. Єслі ми прочитаєм у пресі, шо Порох закони підписав, значить і Хуйло предпріняв серйозні шаги по виведенню військ і передачу кордону Україні з ОБСЄ. Єслі Порох волинить із підписанням, значить Хуйло продовжує виябувацця. Дід іще вчора обратив вніманіє небайдужих громадян, шо не случайно іменно перед встречей в Мілані преса сообщила, шо Турчинов передав пакет законов Пороху в АПУ. Ето намйок Хуйлу: "Я готов. Теперь твой ход".

Наверняка були ще якісь, болєє мелкі условія Хуйла до Пороха, но про них можна лише догадуватися. Среді догадок діда - Хуйло устами Суркова наверняка навидвигав нєсколько болєє мелких условій, а іменно: допустити до виборів партії проросійської орієнтаціі - звідси поява КПУ і реформованої партії регіонов; условіє включити в ізбіратєльні списки одіозних дєятєлєй прошлого - звідси поява у списках ліц, за якими плаче закон про люстрацію; условіє вернуть на роботу в АПУ нєкоторих ліц, которі сімпатічні Хуйлу - отсюда нєкоторі призначення Порохом своїми советніками людей, явно пролобіруваних із Москви. Дід сразу скаже, шо еті условія Хуйла (єслі они дійствітєльно були) не несуть критичної небезпеки, бо проросійські партії мають зараз небагато шансів пройти в Раду, а єслі і пройдуть, то з мінімальною кількістю діпутатов. Тому, єслі Порох і согласився з цими условіями, значить сильно розраховує, шо народ правильно розбереться і просто за них не проголосує. І потом він скаже Хуйлу: "Ну а шо я могу сдєлать? На выборы я их пустил, а то шо люди за них не голосовали, не моя вина. У нас дємократия". По поводу нав'язаних Пороху Москвою радників (єслі це дійствітєльно так), то тут іще проще. Порох назначенія подписав, кабінєти виділив, зарплату назначив, но ні хрена їх не слухає і по, наблюдєніям діда, власті їм ніякої не дає. Зато тепер точно знає, хто в його стаді паршива вівця.

Ще раз підкреслю, все вищесказане лише дідові догадки. Но протистояніє з Хуйлом продовжується дуже жостке. Порох відімо ізбрав тактіку максимально ярко дємонстрірувать готовность до виполнєнія своїх обізатєльств, при тому сильно рискуючи втратити симпатії українців і підставляючись під нищівну критику патріотичних сил. Чи приведе така тактика до успіху - побачим. Дід би на місці Пороха діяв не так, бо ізбрав би іншу стратєгію. Но діда не питають, то дід просто продовжить наблюдать за развітієм собитій.

Січас у центрі дідовоі уваги Мілан. Перед Міланом Хуйло в свойственной йому манєре предпрінял агресівні ходи, отсюда сообщенія про активізацію дєйствій войск, польот разведуватєльного самольота, собитія под Маріуполєм, Бахмутовка і Донецький аеропорт. Отсюда і воїнственна риторика Хуйла в Белграді і угроза ядєрного шантажа. Це обична тактіка карточного шулєра запугать протівніка дємонстріруя уверенность в своїх силах. І чим громче Хуйло бряцає оружієм, чим громче його риторика, тим дідові понятнєє, шо це все дуже похоже на блєф. Позиції Хуйла со времені мінських договорьонностєй ослабли - преждє всєго в економіці. Нафта падає в ціні, рубль нєуклонно дешевшає, не смотря на тітаніческіє усілія Центробанка, який спалив уже не одим мільярд долларов в топке спасєнія рубля.

Мірові дохтори ето прекрасно понімають тому не случайно вчора главврач Обама провів відеоконсіліум, послє чого состоявся разговор Барака Хусейновича із Порошенком. Про шо там точно йшла мова, дід не знає, но наверняка согласовувалися дєйствія перед завтрашньою зустріччю з Хуйлом.

У Мілані ж завтра Порох з Хуйлом детально пройдуться по всім пунктам подковйорних договорьонностєй. В Пороха позиції кажеться достаточно сильні - всі свої обязатєльства він виполняє і вправе требувать у Хуйла виконання його часті пакетного соглашенія. У вопросі газа наші умудрилися позицій тоже не здать, не прогнулися, і ето обстоятєльство дід щитає важним залогом успеха міланських переговоров. Спасіба, кстаті Норвегії. Газова помощ вікінгов подоспела очень воврем'я.

В Мілані также состоїться і розширений консіліум, на якому європейські врачі оглянуть больного Хуйла і випишуть йому рецепти для дальнєйшего лєченія. Кажеться, зустріч буде не в нормандськом форматє, а з участієм і британського прем'єра Кемерона. Єслі так, то це ще лучше.

До чого вони там договоряться дід прогнозірувать не береться, но шото діду підказує, шо Хуйло винуждєн буде піти на уступки. В нього на руках очень хренові карти, а бесконечно блєфувать невозможно. Полностью Хуйло не здасться, канєшно, но уступки з його боку будуть. Не зря ж він підняв таку димову завісу, громко сєтуя на нарушенія прав человека в Україні і готовность бороться за попранниє права насєлєнія юго-востока. Блядімір Блядіміровіч так протіворечів... Нє слєдуєт лі нам ожидать отрадних новостєй з Донбасса і Луганщини? Наблюдаєм.

Нафту дід уже згадував, санітари Близького Сходу стараються - 83,35. Долар - 41 рубль, євро - 52 рубля. Всьо ідьот согласно ранєє намеченному плану. Тоже спокойно наблюдаєм.

Колись, іще на початку Майдана діда його знакомі спитали: "Хто переможе?". В смислі - Майдан чи Янукович. Дід тоді жартома відповів, шо переможе Китай. Січас так виглядає, шо жарт був пророчим. Хуйло, руководствуясь історіческімі решеніями XVIII съезда Коммуністіческой партії Китая, усілєнно превращає Росію у сир'євой придаток КНР і це не шутка, і не перебільшення. Десятки подписаних недавно договорьонностєй дозволяють Китаю прочно пристєгнуть до себе Росію нічим особо не рискуючи. Китайські компанії получають ексклюзивні права на дії в Росії, включаючи завезення своєї робочої сили без полученія робочих квот і дозволів з Москви. Хуйлу дали 4 мільярди долларов, но лише на закупку китайськой продукції і обслуговування китайських контрактов. В мудром прищуре Сі Цзиньпіня дідові угадується стратегічне відєніє ситуації і його інтєресує даже нє барахтающійся у його ног Хуйло. А нєчто намного болєє масштабноє. Наблюдаєм.

І сохраняєм бодрий бойовий дух, держим кулаки за Надю і зі всіх полонених та читаєм repka.club.

Та слєдім, шоб віздє парядок був, нахуй! А не те, шо січас.
Я удивляюсь тому, что я еще чему то удивляюсь.
 • Страница:
 • 1
Время создания страницы: 0.70 секунд