Таблиця. Міні-футбол. Чемпіонат Кам'янського 2018/19

Чемпіонат Кам'янського 2018/19 з міні-футболу



Таблиці змагань. Груповий етап

МПрем'єр-ліга123456789ІОВНПМ'ячіР
1
Газовик
3:0 6:1 7:2 1:3 7:3 11:4 6 15 5 0 1 35-13 22
2
Скай
6:3 4:0 3:0 6:1 8:1 5 15 5 0 0 27-5 22
3
Дніпро
0:3 3:6 5:3 5:4 4:1 7:2 6 12 4 0 2 24-19 5
4
Рапід
1:6 3:5 5:3 4:2 4:3 1:1 6 10 3 1 2 18-20 -2
5
Металург
2:7 0:4 3:5 3:1 7:3 8:5 6 9 3 0 3 23-25 -2
6
МКС
3:1 0:3 4:5 2:4 1:3 8:10 6 3 1 0 5 18-26 -8
7
ККФВ
3:7 1:6 1:4 3:4 3:7 10:8 6 3 1 0 5 21-36 -15
8
ДДТУ
4:11 1:8 2:7 1:1 5:8 5 1 0 1 4 13-35 -22
9
Орель-Лідер
0 0 0 0 0 0-0 0

МВища ліга1234567891011ІОВНПМ'ячіР
1
Патріот
9:1 4:3 8:1 8:2 5:0 5 15 5 0 0 34-7 27
2
Баглєй
3:3 2:4 8:4 5:0 4:3 6:1 6 13 4 1 1 28-15 13
3
ФК Днєпр
3:3 4:2 4:2 4:3 3:7 5 10 3 1 1 18-17 1
4
Дніпровець
1:9 1:1 3:2 4:8 5:0 4:0 6 10 3 1 2 18-20 -2
5
Атлант
4:2 1:1 1:3 1:0 4:7 5 7 2 1 2 11-13 -2
6
Дрезден
2:3 3:1 2:5 6:5 3:7 4:5 2:2 7 7 2 1 4 22-28 -6
7
Маяк
3:4 2:4 8:4 0:1 5:2 2:5 6 6 2 0 4 20-20 0
8
Ліон
4:8 2:4 5:6 5:2 5:3 5 6 2 0 3 21-23 -2
9
Локомотив
1:8 0:5 3:4 7:4 7:3 3:5 6 6 2 0 4 21-29 -8
10
Енергетик
2:8 3:4 7:3 0:5 5:4 1:3 6 6 2 0 4 18-27 -9
11
Надія-Рапід
0:5 1:6 0:4 2:2 3:1 5 4 1 1 3 6-18 -12

МСуперліга12345678910ІОВНПМ'ячіР
1
Тріада
4:4 7:0 6:4 12:2 7:2 4:2 6 16 5 1 0 40-14 26
2
ДКХЗ
4:4 4:4 2:0 5:2 6:5 7:3 6 14 4 2 0 28-18 10
3
Южкокс
0:7 4:9 7:5 9:1 8:6 6:3 6 12 4 0 2 34-31 3
4
ДХЗ
4:6 4:4 9:4 3:4 4:1 2:0 6 10 3 1 2 26-19 7
5
Олімпік
2:12 5:7 4:3 2:3 5:4 1:1 6 7 2 1 3 19-30 -11
6
КВПУ
0:2 1:9 3:4 3:1 8:5 5 6 2 0 3 15-21 -6
7
ККФВ-2
2:7 2:5 6:8 3:2 1:3 8:2 2:3 7 6 2 0 5 24-30 -6
8
Цементник
2:4 5:6 4:3 2:8 8:9 9:7 6 6 2 0 4 30-37 -7
9
Спортинг
3:7 3:6 1:4 4:5 9:8 5:3 6 6 2 0 4 25-33 -8
10
Спартак
0:2 1:1 5:8 3:2 7:9 3:5 6 4 1 1 4 19-27 -8


Календар змагань. Наступні матчі

ГрупаДатачасгосподарірахунокГостіЗал
Прем'єр-ліга 02.12.2018 17:00 Дніпро Рапід СК Промінь
Вища ліга 02.12.2018 16:10 Енергетик Маяк СК Промінь
Вища ліга 02.12.2018 15:20 Енергетик Атлант СК Промінь
Прем'єр-ліга 02.12.2018 14:30 Орель-Лідер ДДТУ СК Промінь
Вища ліга 02.12.2018 13:40 ФК Днєпр Патріот СК Промінь
Вища ліга 02.12.2018 12:50 Локомотив Надія-Рапід СК Промінь
Прем'єр-ліга 02.12.2018 12:00 Газовик Скай СК Промінь
Вища ліга 01.12.2018 17:00 Баглєй Дрезден СК Промінь
Суперліга 01.12.2018 16:10 Спортинг Тріада СК Промінь
Суперліга 01.12.2018 15:20 ДХЗ КВПУ СК Промінь
Суперліга 01.12.2018 14:30 ДКХЗ Олімпік СК Промінь
Вища ліга 01.12.2018 13:40 Ліон Дніпровець СК Промінь
Прем'єр-ліга 01.12.2018 12:50 Орель-Лідер Дніпро СК Промінь
Суперліга 01.12.2018 12:00 Южкокс Спартак СК Промінь

Календар змагань. Зіграні матчі

ГрупаДатачасгосподарірахунокГостіЗал
Вища ліга 25.11.2018 16:10 Енергетик  1:3 Надія-Рапід СК Промінь
Вища ліга 25.11.2018 15:20 ФК Днєпр  3:7 Енергетик СК Промінь
Вища ліга 25.11.2018 14:30 Локомотив  7:4 Атлант СК Промінь
Прем'єр-ліга 25.11.2018 13:40 МКС  3:1 Газовик СК Промінь
Вища ліга 25.11.2018 12:50 Маяк  5:2 Дрезден СК Промінь
Прем'єр-ліга 25.11.2018 12:00 Рапід  5:3 Металург СК Промінь
Суперліга 24.11.2018 16:10 Тріада  6:4 ДХЗ СК Промінь
Суперліга 24.11.2018 15:20 Спартак  3:5 Спортинг СК Промінь
Суперліга 24.11.2018 14:30 Олімпік  5:7 Южкокс СК Промінь
Прем'єр-ліга 24.11.2018 13:40 ДДТУ  1:8 Скай СК Промінь
Вища ліга 24.11.2018 12:50 Баглєй  8:4 Ліон СК Промінь
Вища ліга 24.11.2018 12:00 Надія-Рапід  0:5 Патріот СК Промінь
Прем'єр-ліга 22.11.2018 19:00 ККФВ  1:4 Дніпро СК ДКФВ
Суперліга 22.11.2018 18:00 Цементник  2:8 ККФВ-2 СК ДКФВ
Суперліга 20.11.2018 18:00 ДКХЗ  5:2 ККФВ-2 СК ДКФВ
Вища ліга 18.11.2018 16:10 Енергетик  2:8 Патріот СК Промінь
Суперліга 18.11.2018 16:00 Цементник  2:4 Тріада
Вища ліга 18.11.2018 15:20 Дніпровець  4:8 Маяк СК Промінь
Вища ліга 18.11.2018 14:30 Дрезден  3:7 Локомотив СК Промінь
Прем'єр-ліга 18.11.2018 13:40 Дніпро  3:6 Скай СК Промінь
Вища ліга 18.11.2018 12:50 Ліон  2:4 ФК Днєпр СК Промінь
Вища ліга 18.11.2018 12:00 Атлант  4:2 Баглєй СК Промінь
Вища ліга 17.11.2018 16:10 Енергетик  5:4 Дрезден СК Промінь
Вища ліга 17.11.2018 15:20 Дніпровець  4:0 Надія-Рапід СК Промінь
Прем'єр-ліга 17.11.2018 14:30 МКС  1:3 Металург СК Промінь
Суперліга 17.11.2018 13:40 Олімпік  1:1 Спартак СК Промінь
Суперліга 17.11.2018 12:50 ДКХЗ  2:0 КВПУ СК Промінь
Суперліга 17.11.2018 12:00 ДХЗ  4:1 Спортинг СК Промінь
Суперліга 15.11.2018 19:00 Южкокс  8:6 ККФВ-2 СК ДКФВ
Прем'єр-ліга 15.11.2018 18:00 Газовик  7:3 ККФВ СК ДКФВ
Суперліга 13.11.2018 18:00 Олімпік  2:3 ККФВ-2 СК ДКФВ
Прем'єр-ліга 11.11.2018 15:20 Рапід  3:5 Дніпро СК Промінь
Вища ліга 11.11.2018 15:20 Енергетик  3:4 Баглєй СК Промінь
Вища ліга 11.11.2018 14:30 Дрезден  2:3 Дніпровець СК Промінь
Вища ліга 11.11.2018 13:40 Ліон  5:3 Локомотив СК Промінь
Суперліга 11.11.2018 12:50 Спартак  0:2 ДХЗ СК Промінь
Прем'єр-ліга 11.11.2018 12:00 Металург  2:7 Газовик СК Промінь
Прем'єр-ліга 10.11.2018 16:10 Скай  3:0 МКС СК Промінь
Прем'єр-ліга 10.11.2018 15:20 Дніпро  7:2 ДДТУ СК Промінь
Суперліга 10.11.2018 14:30 Спортинг  9:8 Цементник СК Промінь
Суперліга 10.11.2018 13:40 КВПУ  1:9 Южкокс СК Промінь
Суперліга 10.11.2018 12:50 Тріада  4:4 ДКХЗ СК Промінь
Вища ліга 10.11.2018 12:00 Атлант  1:0 Маяк СК Промінь
Прем'єр-ліга 08.11.2018 19:00 ККФВ  3:4 Рапід СК ДКФВ
Суперліга 08.11.2018 18:00 ККФВ-2  2:3 Спартак СК ДКФВ
Суперліга 06.11.2018 19:00 ККФВ-2  2:7 Тріада СК ДКФВ
Суперліга 04.11.2018 18:00 Олімпік  4:3 КВПУ СК Промінь
Вища ліга 04.11.2018 16:10 Дрезден  2:2 Надія-Рапід СК Промінь
Суперліга 04.11.2018 16:00 Цементник  4:3 ДХЗ
Прем'єр-ліга 04.11.2018 15:20 Рапід  1:1 ДДТУ СК Промінь
Прем'єр-ліга 04.11.2018 14:30 Дніпро  0:3 Газовик СК Промінь
Вища ліга 04.11.2018 13:40 Маяк  2:5 Ліон СК Промінь
Вища ліга 04.11.2018 12:50 Баглєй  3:3 ФК Днєпр СК Промінь
Суперліга 04.11.2018 12:00 Южкокс  0:7 Тріада СК Промінь
Вища ліга 03.11.2018 16:10 Дрезден  6:5 Ліон СК Промінь
Прем'єр-ліга 03.11.2018 15:20 ККФВ  10:8 МКС СК Промінь
Прем'єр-ліга 03.11.2018 14:30 Металург  0:4 Скай СК Промінь
Суперліга 03.11.2018 13:40 ДКХЗ  7:3 Спортинг СК Промінь
Вища ліга 03.11.2018 12:50 Дніпровець  1:1 Атлант СК Промінь
Вища ліга 03.11.2018 12:00 Локомотив  1:8 Патріот СК Промінь
Суперліга 28.10.2018 18:00 Тріада  12:2 Олімпік СК Промінь
Вища ліга 28.10.2018 16:10 Атлант  1:3 Дрезден СК Промінь
Суперліга 28.10.2018 16:00 Спартак  7:9 Цементник
Суперліга 28.10.2018 15:20 КВПУ  3:1 ККФВ-2 СК Промінь
Прем'єр-ліга 28.10.2018 14:30 Скай  6:1 ККФВ СК Промінь
Прем'єр-ліга 28.10.2018 13:40 Рапід  1:6 Газовик СК Промінь
Вища ліга 28.10.2018 12:50 Надія-Рапід  1:6 Баглєй СК Промінь
Вища ліга 28.10.2018 12:00 Патріот  4:3 Маяк СК Промінь
Прем'єр-ліга 27.10.2018 16:10 МКС  4:5 Дніпро СК Промінь
Прем'єр-ліга 27.10.2018 15:20 ДДТУ  5:8 Металург СК Промінь
Вища ліга 27.10.2018 14:30 Енергетик  0:5 Дніпровець СК Промінь
Вища ліга 27.10.2018 13:40 ФК Днєпр  4:3 Локомотив СК Промінь
Суперліга 27.10.2018 12:50 Спортинг  3:6 Южкокс СК Промінь
Суперліга 27.10.2018 12:00 ДХЗ  4:4 ДКХЗ СК Промінь
Суперліга 21.10.2018 19:30 Олімпік  5:4 Спортинг Школа
Суперліга 21.10.2018 18:00 КВПУ  8:5 Спартак Школа
Прем'єр-ліга 21.10.2018 15:20 ККФВ  3:7 Металург СК Промінь
Прем'єр-ліга 21.10.2018 14:30 Рапід  4:2 МКС СК Промінь
Вища ліга 21.10.2018 13:40 Локомотив  0:5 Баглєй СК Промінь
Вища ліга 21.10.2018 12:50 Маяк  2:4 ФК Днєпр СК Промінь
Вища ліга 21.10.2018 12:00 Дніпровець  1:9 Патріот СК Промінь
Суперліга 20.10.2018 13:40 ДКХЗ  6:5 Цементник СК Промінь
Прем'єр-ліга 20.10.2018 12:50 Газовик  11:4 ДДТУ СК Промінь
Суперліга 20.10.2018 12:00 Южкокс  4:9 ДХЗ СК Промінь