Пятница, 19 Апреля 2019 года

Азовмаш - ДнепрАЗОТ - 74:80

До кінця десятихвилинки «трюльники» від Скутельника та Ярутіса (на останній секунді) скоротили розрив у рахунку – 21:24. На початку другої чверті Томасу вдалося вивести свою команду вперед, щоправда, лише на один пункт і зовсім не надовго. Гості просто закидали кільце «азовців» «трюльниками». На велику перерву команди пішли за рахунку 38:45. Попереду «ДніпроАзот». У третій 10-хвилинці «машинобудівникам» так і не вдалося скоротити розрив у рахунку. Навпаки, різниця тільки збільшилася до 12 пунктів. І лише за дві хвилини до кінця матчу підопічні Заваліна скоротили своє відставання в рахунку до 3 очок. Однак переломити результат матчу на власну користь «Азовмашу» так і не вдалося. Замість цього господарі заробляли фоли, а Ламар Карім чудово реалізовував штрафні. Таким чином, з рахунком 74:80 маріупольський клуб програє «ДніпроАзоту».

74:80
21 жовтня 2010р.
(21:24, 17:21, 14:19, 22:16)
Арена змагань: ДС "Азовмаш" м.Маріуполь

«ДніпроАзот»: Балашов – 21 очко, Дюкс – 16 очок + 8 підбирань + 4 перехоплення, Горбенко – 13 очок + 11 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, Карім – 13 очок + 4 передачі.

«Азовмаш»: Томас – 21 очко + 13 підбирань, Каррі – 20 очок + 4 передачі, Александер – 16 очок + 5 підбирань + 4 передачі.

Післяматчева прес-конференція

Ігор Чигринов, головний тренер БК «ДніпроАзот»:

Сьогодні вперше в сезоні ми зрівнялися із суперником за кількістю підбирань. У цій грі ми впоралися із великими гравцями та перекрили супернику можливості для триочкових кидків. Щодо Максима Балашова, то сьогодні він виконав свою роботу, пов’язану з умінням реалізовувати триочкові кидки, єдине, що йому не вистачає холоднокровності.

Максим Балашов, гравець БК «ДніпроАзот»:

Сьогодні бажання захищатися, грати та здобути перемогу було набагато сильнішим у нас. Можливо, це пов’язано із втомою гравців «Азовмашу». Щодо відсотку влучання триочкових кидків, то, звісно, я над цим постійно працюю.

Сергій Завалін, головний тренер БК «Азовмаш»:

Напевно, у нас якийсь психологічний спад. Другу гру поспіль ми не граємо. З чим це пов’язано – з недооцінкою суперника чи зі спробою зберегти сили на інші, більш важливі матчі, будемо з’ясовувати, але я дуже незадоволений ставленням гравців до гри. І дурні помилки, яких вони припускаються, пробачати не можна. Зі ставленням гравців до захисту у нас велика проблема. Не вистачає, звісно, Хауса, котрий у середньому робить по чотири перехоплення за гру. Напевно, в команді будуть нові придбання.

Олександр Скутельник, гравець БК «Азовмаш»:

Для перемоги у сьогоднішній грі не вистачило, в першу чергу, самовіддачі. Дуже соромно перед уболівальниками за таку гру. Лише тоді, коли кожен буде віддаватися в захисті, буде результат.