Четверг, 18 Июля 2019 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Азовмаш - ДнепрАЗОТ - 74:80

До кінця десятихвилинки «трюльники» від Скутельника та Ярутіса (на останній секунді) скоротили розрив у рахунку – 21:24. На початку другої чверті Томасу вдалося вивести свою команду вперед, щоправда, лише на один пункт і зовсім не надовго. Гості просто закидали кільце «азовців» «трюльниками». На велику перерву команди пішли за рахунку 38:45. Попереду «ДніпроАзот». У третій 10-хвилинці «машинобудівникам» так і не вдалося скоротити розрив у рахунку. Навпаки, різниця тільки збільшилася до 12 пунктів. І лише за дві хвилини до кінця матчу підопічні Заваліна скоротили своє відставання в рахунку до 3 очок. Однак переломити результат матчу на власну користь «Азовмашу» так і не вдалося. Замість цього господарі заробляли фоли, а Ламар Карім чудово реалізовував штрафні. Таким чином, з рахунком 74:80 маріупольський клуб програє «ДніпроАзоту».  

74:80
21 жовтня 2010р.
(21:24, 17:21, 14:19, 22:16)
Арена змагань: ДС "Азовмаш" м.Маріуполь

«ДніпроАзот»: Балашов – 21 очко, Дюкс – 16 очок + 8 підбирань + 4 перехоплення, Горбенко – 13 очок + 11 підбирань + 3 передачі + 3 перехоплення, Карім – 13 очок + 4 передачі.

«Азовмаш»: Томас – 21 очко + 13 підбирань, Каррі – 20 очок + 4 передачі, Александер – 16 очок + 5 підбирань + 4 передачі.

Післяматчева прес-конференція

Ігор Чигринов, головний тренер БК «ДніпроАзот»:

Сьогодні вперше в сезоні ми зрівнялися із суперником за кількістю підбирань. У цій грі ми впоралися із великими гравцями та перекрили супернику можливості для триочкових кидків. Щодо Максима Балашова, то сьогодні він виконав свою роботу, пов’язану з умінням реалізовувати триочкові кидки, єдине, що йому не вистачає холоднокровності.

Максим Балашов, гравець БК «ДніпроАзот»:

Сьогодні бажання захищатися, грати та здобути перемогу було набагато сильнішим у нас. Можливо, це пов’язано із втомою гравців «Азовмашу». Щодо відсотку влучання триочкових кидків, то, звісно, я над цим постійно працюю.

Сергій Завалін, головний тренер БК «Азовмаш»:

Напевно, у нас якийсь психологічний спад. Другу гру поспіль ми не граємо. З чим це пов’язано – з недооцінкою суперника чи зі спробою зберегти сили на інші, більш важливі матчі, будемо з’ясовувати, але я дуже незадоволений ставленням гравців до гри. І дурні помилки, яких вони припускаються, пробачати не можна. Зі ставленням гравців до захисту у нас велика проблема. Не вистачає, звісно, Хауса, котрий у середньому робить по чотири перехоплення за гру. Напевно, в команді будуть нові придбання.

Олександр Скутельник, гравець БК «Азовмаш»:

Для перемоги у сьогоднішній грі не вистачило, в першу чергу, самовіддачі. Дуже соромно перед уболівальниками за таку гру. Лише тоді, коли кожен буде віддаватися в захисті, буде результат.

1-я половина

2-я половина

Пресс-конференция

Интересная статья? Поделись ей с другими: