Среда, 22 Ноября 2017 года

«Сталь» привчає кам'янчан до переможного присмаку (ВІДЕО)

У зрівнянні з минулим поєдинком проти «Чорноморця» стартовий склад кам'янчан в протистоянні з «Олександрією» зазнав певних змін. Через перебір жовтих карток гру пропускали Денис Васін та основний опорник Роман Карасюк. Як і в матчі з «Чорноморцем» у складі «Сталі» з перших хвилин грали відразу три центральні захисники. В середині поля з'явилися Олексій Довгий і Едгар Малакян. Роман Дебелко знову вийшов в основі, зайнявши позицію центрфорварда.

Футбол. «Сталь» (Кам’янське) – «Олександрія» (Олександрія)

Початок зустрічі 22-го туру Ліги Парі-Матч, яка була зіграна в Дніпрі 18 березня, був за гостями. Постійний пресинг захисту кам'янчан приніс свої дивіденди на 19-й хвилині, коли навіс з лівого флангу Цурікова завершився грою головою Чорного та Старенького. Останній, отримавши м’яч, в один дотик переправив «сферу» повз нашого воротаря Юрія Паньківа – 0:1.

«Сталевари» одразу ж могли зрівняти рахунок. У швидкій конратаці у штрафному майданчику не дуже ввічливо обійшлися з Романом Дебелко, але рефері матчу Олександр Головков вказав не на одинадцятиметрову позначку, а на штрафний. На удар наважився Павєл Пашаєв, однак він не зумів перекинути «стінку».

В цілому пропущений м'яч змусив кам'янчан грати більш активно в атаці. Перспективні моменти були в Дебелко, Карікарі та Стаменковича, але гравці «Сталі» не кращим чином використали свої епізоди. Лише на 40-й хвилині «сталеварам» вдалося зрівняти рахунок у матчі. Після затяжної атаки м'яч відскочив до Едгара Малакяна. Політ м'яча, який він спрямував у створ воріт, був перерваний рукою Сергія Сімініна. Головков призначив пенальті, який хоч і не впевнено але все ж реалізував Кваме Карікарі – 1:1!

Другий тайм почався з атаки гостей. Не минуло й хвилини як олександрійці могли вийти вперед. Після подачі зі штрафного Сімінін пробивав головою з лінії воротарського майданчика – м'яч пройшов в сантиметрах над поперечиною. Але вже через дві хвилини черговий успіх святкували кам'янчани. Завдяки швидкому розіграшу стандарту на чужій половині поля Едгар Малакян увірвався в штрафну, обіграв на замаху захисника та навісив на Карікарі. На цей раз Кваме був бездоганний, переправивши м'яч у сітку в один дотик головою – 2:1!

Спроба перевести гру на половину поля кам'янчан не зазнала успіху – захисники «сталеварів» надійно діяли в обороні, намагаючись при можливості проводити свої контратаки. На 76-й хвилині на лівому фланзі атаки наша команда розіграла чудову комбінацію. Максим Каленчук виборов м’яч, спрямував його на Леандро, а той на Деула. Бой вийшов на оперативний простір і пробив метрів з 18-ти в ближній кут – голкіпер «Олександрії» Владислав Леванідов зумів впоратися з небезпекою. Наступний гострий момент обернувся для гостей пропущеним голом. За 5-ть хвилин до кінця основного часу по правому флангу атаки в штрафну суперника продерся Карікарі. Його простріл уздовж воротарського майданчика завершилася порушенням правил. Сімінін ціною «фолу останньої надії» завалив Деула, отримавши вилучення і пенальті у свої ворота. Не зважаючи на те, що Карікарі міг оформити «хет-трик», до м’яча підійшов Деул. Його удар в лівий від воротаря гостей кут воріт виявися точним – 3:1.

Після забитого голу мабуть ніхто вже і не сумнівався в загальному успіху «Сталі». Однак в компенсований арбітром час контратака наших хлопців знову завершилася взяттям воріт. Тепер вже Деул вивів на побачення з Леванідовим невгамовного Карікарі. Точний «вистріл» і ганець оформлює «хет-трик».

Перший етап чемпіонату завершено. Перемога над сильною «Олександрією» стала третьою поспіль для нового наставника «сталеварів» Леоніда Кучука. Така переможна хода вивела «Сталь» на восьмий рядок турнірної таблиці. На черзі 10 матчів, за підсумками яких «сталевари» з іншими п'ятьма командами – «Ворсклою», «Зіркою», «Карпатами», «Дніпром» та «Волинню» – розіграє у чемпіонаті місця з 7-го по 12-те.

18 березня 2017 року. Ліга Парі-Матч. 22-й тур. Дніпро. Стадіон «Метеор». 14:00. 730 глядачів. +8 градусів.

Арбітри: Олександр Головков (Северодонецьк), Валентин Куцев (Київ), Дмитро Козорезов (Одеса).

4-й арбітр: Олександр Іванов (Макєєвка, Донецька обл.).

Директор: Анатолій Савчук (Луцьк).

Спостерігач арбітражу: Олег Первушкін (Черкаси).

Офіцер: Віктор Старовойт.

«Сталь»: 79. Юрій Паньків, 20. Павєл Пашаєв, 4. Антон Кравченко, 13. Мілош Стаменкович, 15. Артем Шабанов, 2. Леандро, 3. Олексій Довгий (32. Микола Іщенко, 67), 6. Максим Каленчук (к), 9. Едгар Малакян (10. Бой Деул, 69), 16. Кваме Карікарі, 93. Роман Дебелко (94. Максим Задерака, 87). Запасні: 12. Олександр Бандура, 8. Гор Малакян, 88. Мар’ян Мисик, 21. Юрій Климчук. Головний тренер: Леонід Кучук.

«Олександрія»: 24. Владислав Леванідов, 3. Сергій Сімінін, 4. Владислав Огіря, 5. Валерій Бондаренко, 9. Віталій Пономар (10. Володимир Прийомов, 75), 11. Андрій Цуріков, 13. Артем Чорний, 15. Андрій Запорожан (к) (44. Євген Банада, 18), 22. Василь Грицук (7. Станіслав Куліш, 66), 27. Сергій Старенький, 87. Сергій Басов. Запасні: 54. Андрій Новак, 12. Кирило Прокопчук, 17. Андрій Гітченко, 72.Михайло Козак. Головний тренер: Володимир Шаран.

Голи: 0:1, Старенький (19); 1:1, Карікарі (40, з пенальті); 2:1, Деул (87, з пенальті); 3:1, Карікарі (48); 4:1, Карікарі (90+5).

Попередження: Довгий (64), Паньків (72) – Сімінін (40), Бондаренко (45+2), Басов (57), Цуріков (76), Прийомов (89).

Вилучення: Сімінін (85).