Суббота, 31 Октября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Леонід Кучук: «Я хотів Карікарі взяти в свою команду, коли йому ще було 17 років» (ВІДЕО)

Прес-конференція головного тренера «Сталі» Леоніда Кучука після матчу «Сталь» – «Олександрія», який пройшов 19 березня у Дніпрі.

– Леонід Станіславович, сьогодні Карікарі оформив хет-трик. Відомо, що багато африканських гравців після таких матчів починають витати у хмарах. Є у вас спосіб повернути його на землю?

– Ви трохи недооцінюєте африканських хлопців. Вони такі ж футболісти, як і наші. Я працював з багатьма дуже відомими африканськими футболістами, які відомі в усьому світі. І насправді вони дуже поступливі, якщо їх тільки не дуже багато. І якщо вони бачать якусь певну мету або завдання, а наша мета зараз це перемога в будь-якій грі, ніби вона фінальна, тому я не думаю, що Карікарі зараз «зловить зірку». Він грав в Європі – в Норвегії та Швеції, а там будь-якому футболісту, в тому числі українському, буде досить складно. У цих країнах команди, як одна сім'я і Карікарі в цьому вихований. Я його давно вже знаю. Коли йому тільки було 17 років, і в Україні не чули про такого футболіста, я його вже знав – їздив в Гану, переглядав його. Тому, коли прийшов в «Сталь» навіть здивувався, що він у нас. А я хотів його взяти в свою команду, коли йому ще було 17 років. Тому нічого тут такого немає, думаю, що «зірочку» він не зловить.

– Другий тайм, після нічийного першого, команда виграла 3:0. Про що йшлося в перерві в роздягальні?

– Перше це те, що ми трохи просідали і повільно починали атаку, нас починали пресингувати і ми, доходячи до штрафного майданчика суперника, потім чомусь повертали м'яч своєму воротарю. Тому потрібно було грати швидше, і не давати супернику нас пресингувати. От і все. Не було якоїсь накачки, а було конкретне завдання і футболісти з ним впоралися. Ми не дозволяли супернику так грати, хоча обидві команди грали в дуже щільний футбол. Чому? Тому що саме поле не швидке. Коли поле не швидке, то в грі відразу багато єдиноборств. Коли воно швидке, то від контактів можна піти. А сьогодні поле не швидке, воно гарне, зелене, але м'яч все-таки підстрибує.

– У вас якісь питання до «Метеора» стосовно якісті газону?

– Причому тут це? «Метеор» – це великі традиції і я радий, що я на ньому. Тут люди чемпіонами ставали. Стадіон «Метеор» ... ось я виходжу на поле – це, як храм. Якщо комусь здається, що тут не можна грати в футбол, то це не так. Просто рання весна, ще трава не повністю зійшла, і тут немає такого підігріву. А пізніше поле буде швидке, особливо якщо його поллєш, і від цього футбол буде швидше. А на даний момент більше єдиноборств. І тут той краще виглядає, хто виграє підбори, хто краще себе реалізує в таких ситуаціях, той і виграє матчі. А стадіон «Метеор» бачив таких футболістів, що дай Бог, нам ще й побачити. Ось виходжу на бровку і відразу ностальгія по футболу. Стадіон – прекрасний.

Интересная статья? Поделись ей с другими: