Вторник, 21 Ноября 2017 года

«Дніпро» та «Сталь» зіграли на нуль

Гра 25-го туру Ліги Парі-Матч пройшла у Дніпрі на «Дніпро-Арені» 15 квітня.

Стартові хвилини зустрічі пройшли у спокійному руслі. Невеличка перевага була на користь гостей, у яких на полі виділявся Кваме Карікарі. Перший гострий момент виник біля воріт «Дніпра» тільки на 20-й хвилині, коли Карікарі пройшов по правому флангу атаки та виконав точну передачу на набігаючого Максима Каленчука. Капітан «сталеварів» вдарив сильно, але низом й по центру поля. Голкіпер господарів Андрій Лунін зі своїми обов’язками справився, у падінні чітко зафіксувавши «сферу».

«Дніпряни» відповіли сольним проходом Артема Довбика, який досить вдало увійшов у карний майданчик супротивника, але чисельна перевага захисників зуміла відвести загрозу від свої воріт.

На 35-й хвилині Карікарі відірвався від суперників, вирвався на побачення з воротарем «Дніпра», але Лунін був першим на м’ячі. У зворотній атаці вже господарі змусили нервувати опонентів. Гостроту біля володінь Юрія Паньківа створив Довбик.

Дві хвилини потому супротивники знов обмінялися небезпечними моментами. Гарматний постріл Дениса Васіна з-за карного майданчика змусив демонструвати Луніна всю свою воротарку майстерність. А «постріл» Владислава Кочергіна з меж володінь Паньківа пройшов дуже високо над поперечиною.

Другий тайм почався з гостроти біля воріт гостей. Точна передача з лівого флангу атаки на 50-й хвилині дозволили Довбику нанести головою по м’ячу. «Круглий» пішов у лівий від Паньківа кут воріт, але Юрко був справився з загрозою.

Черговий спалах активності виник на 65-й хвилині. Пас з лівого флангу завдяки Максиму Задераці отримав Леандро. Його удар в правий від воротаря кут воріт виявився неточним.

І знов «Дніпро» відповідає своїм гострим моментом на 71-й хвилині, цього разу зі штрафного. Дмитро Нагієв навісив на дальню штангу, з якої «сфера» біла доставлена в центр де на неї чатував Максим Луньов. Його дальній удар не досяг мети.

Дві хвилини по тому вже Васін розгубився. Елегантний пас Карікарі вивів його на гарну ударну позицію, але м’яч пройшов високо над поперечиною.

87-ма хвилина мала ставати результативною для «дніпрян». Затяжна атака по лівому флангу завершалася ударом з-за карного майданчика Нагієва, але Леандро виніс м’яч з лінії воріт.

«Дніпро» (Дніпро) – «Сталь» (Кам’янське) – 0:0 (0:0)

15 квітня 2017 року. Ліга Парі-Матч. 25-й тур. Дніпро. «Дніпро-Арена». 17:00. 3007 глядачів. +15 градусів.

Арбітри: Олександр Іванов, Максим Чос, Денис Шудрик.

4-й арбітр: Ігор Пасхал.

Директор: Михайло Прозоровський.

Спостерігач: Ігор Іщенко.

Офіцер: Михайло Дзюба.

«Дніпро»: 12. Андрій Лунін, 2. Николае Влад, 3. Володимир Адамюк, 8. Володимир Польовий, 9. Юрій Вакулко (25. Ігор Когут, 80), 10. Владислав Кочергін (23. Євген Чеберко, 68), 15. Артем Довбик (17. Денис Баланюк, 74), 33. Дмитро Нагієв, 39. Олександр Сваток (к), 71. Максим Лопирьонок, 99. Максим Луньов. Запасні: 1. Олексій Баштаненко, 14. Євгеній Чеберячко, 22. Олександр Сафронов, 89. Владислав Супряга. Тренер: Дмитро Михайленко.

«Сталь»: 79. Юрій Паньків, 20. Павло Пашаєв, 32. Микола Іщенко, 13. Мілош Стаменковіч, 15. Артем Шабанов, 2. Леандро, 91. Роман Карасюк, 6. Максим Каленчук (к), 39. Денис Васін (93. Роман Дебелко, 84), 94. Максим Задерака (9. Едгар Малакян, 66), 16. Кваме Карікарі (10. Бой Деул, 80). Запасні: 12. Олександр Бандура, 4. Антон Кравченко, 8. Гор Малакян, 21. Юрій Климчук. Головний тренер: Леонід Кучук.

Попрередження: ??? (75), Баланюк (86).