Суббота, 19 Октября 2019 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Леонід Кучук: «Результатом задоволений, змісту гри – немає» (ВІДЕО)

Головний тренер «Сталі» Леонід Кучук відповів на питання журналістів після гри проти «Дніпра».

Кучук Леонід

– Леонід Станіславович, ви сьогодні дуже спокійно відреагували на момент, коли Карікарі вийшов один на один, і воротар забрав м'яч в його ногах. Чи не бачили шансів у нападника забити або вирішили зберегти свої нерви?

– Було видно, що він відпустив м'яч. Якби він не відпускав м'яч і працював як кажуть «на кроку», тоді були б шанси. А так, щоб вирвати цей м'яч, потрібно було щось неймовірне. Тому там було все ясно, і я був спокійний.

– Перед грою Дмитро Михайленко говорив, що чекає зустрічі з титулованим і іменитим опонентом. Наскільки Вам вдалася ця зустріч?

– Ми сьогодні заробили одне очко, і я задоволений тим, що ми не програли. По грі ж своєї команди у мене є багато питань, і я буду задавати їх і команді, і самому собі. А то, що сказав Дмитро Михайленко... Я не вважаю себе таким вже іменитим. Потрібно завжди опускатися на землю. Я – простий смертний, як усі. Що стосується самого матчу, то він був для мене дуже цікавим. «Дніпро» мав перевагу в контролі м'яча. Ми ж дуже багато помилялися в перехідній фазі: вигравали м'яч і примудрялися його тут же втрачати. Я нарахував за гру 10-12 втрат м'яча на початку атаки – це дуже багато. Один-два – це вже багато, а 12 – взагалі не входить ні в які рамки. Тому результатом я задоволений, а змістом гри – ні.

– Таку кількість «обрізів» ви пов'язуєте з тим, що футболісти не виконали установку на гру, або це «Дніпро» змусив помилятися?

– У мене немає такого поняття, як до футболісти виконали або не виконали установку. Це означає, що я не виконав і не зміг достукатися до команди і футболістів. Потрібно взяти і опуститися на землю. Хоча було прекрасно показано, як грає «Дніпро». Він грав так, як робив це останні три тури. Тільки в Олександрії вони трохи по-іншому діяли. Повторюся, після виграшу м'яча ми в перехідній фазі робили дуже багато втрат. Хоча були і дуже гострі виходи. Атака могла б бути ще гостріше, але не виходило, все робили навпаки. Як буває, коли людина плутає право і ліво, гублячись на поле?

– Що не вийшло у Вас сьогодні, щоб обіграти цих пацанів?

– Це вже не пацани! Ви помиляєтеся. Це хороша команда, і тренер дуже добре працює. За рік люди подорослішали, порозумнішали, набрали м'язів. Так що це дуже хороша, перспективна команда. А про мене... Не завжди виходить донести, не завжди чують.

– Багато гравців говорять, що не чують підказки тренера під час гри. Ви ж весь час даєте вказівки футболістам. Вони реагують на ваші зауваження?

– Є структура і точність позицій. Якось один мій футболіст сказав: «Навіть коли втомився і не можеш бігти, ти знаєш позицію, куди повинен повернутися. Ти це робиш – і м'яч туди обов'язково дійде». Іноді гравці чують, іноді ні. Точність позицій передбачає, що туди обов'язково дійде м'яч. Крім того, я завжди говорю, що гравці і тренери – це єдине ціле. І якщо команда погано грає, то не може такого бути, що тренер добре працює. Значить, він не довів команді або дав занадто багато інформації.

– Ви сказали, що футболісти «Дніпра» подорослішали. Хтось із них готовий до переходу на більш високий рівень?

– Щоб перейти на новий рівень, недостатньо одного футболіста. Один гравець високого рівня нічого не вирішить. Може вирішити тільки командна гра, коли футболісти витягують один одного. Не буває, щоб 11 були ніякими, а 12-й – зіркою. Тільки команда додає в рівні – і з'являються гравці, висококласні футболісти. Вони не з'являються раптом – за місяць, два чи півроку. Вони з'являються, коли приходить впевненість в силах, майстерності. Тоді зростає вся команда.

– Тобто на даний момент це заслуга Дмитра Михайленка?

– Звичайно. Рік – це короткий проміжок часу для виховання команди. Перебудова – це стрес. Люди після стресу в лікарню потрапляють. Це називається шокова терапія. Після неї хтось піднімається, хтось – ні. Ця команда піднімається. Вона дуже гарна.

Интересная статья? Поделись ей с другими: