Четверг, 4 Июня 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Дмитро Михайленко: «Сталь – найбільш організована команда з тих, з ким ми грали взимку» (ВІДЕО)

Виконуючий обов'язки головного тренера «Дніпра» Дмитро Михайленко підвів підсумки матчу проти «Сталі» на післяматчевій прес-конференції.

Михайленко Дмитро

– До вас тільки що Леонід Кучук сказав, що задоволений тим, що «Сталь» не програла. А чим ви задоволені?

– Ми задоволені тим, як виглядали проти дуже пристойного суперника. Мабуть, це найбільш організована команда з тих, з якими ми зустрічалися після зимової перерви. І з урахуванням наявного ресурсу ми виглядали добре. Хотіли, звичайно, дотиснути суперника в кінці матчу. У першому таймі з точки зору моментів і небезпечних атак «Сталь» нас перевершила, але позиційна гра була, думаю, що рівна. У другому таймі ми додали. Дещо я змінив в середині, і ми не дозволяли супернику контратакувати. «Сталь» – швидка команда, яка дуже добре грає вертикально. Нападники добре борються, і команда будує гру на підборах. У другому таймі нам вдалося перевести гру на чужу половину поля, але нам явно не вистачає поки майстерності та міцності. У них команда більш досвідчена і якісна; ми ж боремося поки не так, як хотілося б. Були моменти для завершального удару, але не вийшло.

– У «Сталі» було багато закидів на Карікарі, а ось на Довбика у вас мало йшло передач. Чому?

– У суперника є Карікарі та Васін – це стиль ведення гри. Напевно, кожен підбирає стиль гри під наявних футболістів. У нас же є один рослий гравець – Довбик, а інша група атаки не зовсім висока, і не дуже добре бореться головою. Ми будуємо гру по-іншому: через фланги, і намагаємося використовувати швидкі атаки, доставляти м'яч в штрафну. Напівмоменти, які були після спроб ударів головою Довбика та Когута – результат такої гри. Намагаємося будувати гру на швидких проривах, коли тікали Луньов, Баланюк при контратаці. Артем в першому таймі мав можливість, добре втік, але не довів справу до удару.

– Чому роль Ротаня ви довірили Вакулко? Здалося, що Чеберко, який вийшов, виглядав краще. І ще питання, чи не вимотує Вас, як тренера, те, що команда вже котрий матч до останніх хвилин грає «на три результати» – перемогу, нічию, поразку?

– В українському футболі зараз взагалі передбачити дуже важко, особливо в другій шістці. Думаю, що це пов'язано, перш за все, з виконавською майстерністю і класом команд. Вони приблизно одного рівня. Тому передбачити, хто виграє, досить складно. Що стосується першого питання, то складно сказати, як виглядав би Чеберко, якби грав з перших хвилин. До Юрі особливих претензій немає. Вибір обумовлений тим, що у Вакулко більше досвіду гри на цій позиції. А на Женю ми теж дуже розраховуємо в основному складі в цьому сезоні. Він другу гру дуже пристойно нам допоміг, вийшовши на заміну. З ним ми будемо пов'язувати майбутнє «Дніпра».

– А що відбувається з Баланюком? Таке враження, що він програв конкуренцію і потухнув. Вийшов на 20 хвилин, а вже через кілька хвилин Вам довелося вже його підганяти.

– Питання, скоріше, психології. Ми йому підказували грати ближче до центральних захисників, тому що всі вони вже втомилися. І він міг використовувати свою швидкість, щоб створити момент. Він же, навпаки, йшов на фланг або в середину поля, де втрачав м'ячі. Так що ми просто направляли його в правильне русло. Не можу сказати, що він погано зіграв. Він хоче проявити себе і розуміє це таким чином, що потрібно взяти м'яч і створити момент самому собі, але тут потрібен досвід.

Интересная статья? Поделись ей с другими: