Среда, 22 Ноября 2017 года

Кам’янська «Сталь» в Дніпрі зіграла матч з львівськими «Карпатами»

Матч 28-го туру Ліги Парі-Матч пройшов 7 травня Ліга Парі-Матч в Дніпрі на стадіоні «Метеор».

Початок зустрічі був рівним. Потроху ініціативу приборкали «сталевари», але як грім серед ясного неба стався епізод на 12-й хвилині. Після розиграшну кутового удару Матвієнко головою скинув м’яча на Нєстєрова, який з близької відстані пробив нашого голкіпера Бандуру – 0:1.

Протягом часу, що залишився до кінця першого тайму, а також до 69-й хвилини другого тайму «Сталь» не раз могла не тільки вийти вперед, але й повести у рахунку. Проте все ж господарі спромоглася забити. Зробив це Роман Дебелко, який замкнув простріл з лівого флангу атаки від Дениса Васіна – 1:1.

Після того, як рахунок було зрівняно, команди почергово створювали дуже зручні моменти, щоб вирвати-таки перемогу, але «сталевари» були більш наполегливими. За дві хвилини до завершення основного часу на вигляд не дуже важкий постріл Романа Карасюка досяг своєї мети. М’яч по-зрадницьки приземлився у лівому від Боровика куті воріт – 2:1.

7 травня 2017 року. Ліга Парі-Матч. 28-й тур. Дніпро. Стадіон «Метеор». 14:00.

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків).

«Сталь»: 12.Бандура, 20.Пашаєв, 4.Кравченко, 15.Шабанов, 2.Леандро, 91.Карасюк, 6.Каленчук (к), 8.Г.Малакян (10.Деул, 60), 9.Е.Малакян (39.Васін, 60), 93.Дебелко, 16.Карікарі (94.Задерака, 77). Запасні: 64.Пеньков, 32.Іщенко, 21.Клімчук, 17.Кузик. Головний тренер: Леонід Кучук.

«Карпати»: 66.Боровік, 70.Лобай, 5.Нєстєров, 42.Зубейко (94.Мірошниченко, 45+1), 22.Матвієнко, 8.Філімонов, 48.Клець, 27.Голодюк (11.Чачуа, 60), 7.Ксенз (9.Гуцуляк, 82), 16.Худоб’як (к), 21.Гладкий. Запасні: 23.Мисак, 88.Вербний, 47.Грісьо, 10.Шина.

Головний тренер: Олег Дулуб.

Голи: 0:1, Нєстєров (12); 1:1, Дебелко (69); 2:1, Карасюк (88).

Попередження: Філімонов (38), Чачуа (75) – Пашаєв (20).