Вторник, 21 Ноября 2017 года

У Кам’янському загиблим учасникам бойових дій присвятили турнір з шашок

11 та 13 лютого на базі Кам'янської CШ №40 відбулися змагання з шашок, організаторами яких виступили міська федерація разом з міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Змагання, які зібрали достатньо велику кількість учасників, проводилися з метою вшанування пам’яті за загиблими учасниками бойових дій.

Каменское. Шашки

На заході був присутній учасник бойових дій в АТО, майстер спорту з шашок працівник ДМК, член президії міської федерації шашок Олександр Крупій. Олександр не тільки розповів про події, які відбуваються зараз на сході країни, а й прийняв участь у змаганні, де посів почесне друге місце. Переможцем турніру стала студентка ДДТУ, майстер спорту ФМЖД Ольга Губарєва. На третьому місці Олег Мирошниченко (ДДТУ).

Слева направо: Александр Крупий, Ольга Губарева, Олег Мирошниченко

У старшій віковій категорії кращий результат показав десятирічний Андрій Блоха (ліцей НІТ), на другому місці студентка ДДТУ Альона Вовк. Третю сходинку турнірної таблиці посіла Дар’я Коротка з СШ №23.

В турнірі серед спортсменів другого спортивного розряду відзначився учень гімназії №39 Михайло Камсков, який не тільки став переможцем змагань, а й виконав норматив першого спортивного розряду. На другому і третьому місцях учні СШ №23 Ксенія Гришко та Артем Гончаренко.

А у наймасовому турнірі серед юних шашкових талантів-початківців одразу всі три призери виконали норматив другого спортивного розряду. Кращим тут став представник ліцею НІТ Ілля Перемітько, на другому місці учениця гімназії №39 Надія Камскова, на третьому Карамишева Софія (СШ №23).