Среда, 22 Ноября 2017 года

До жіночого Дня 8 березня у Кам’янському пройшов шашковий турнір серед дорослих (ВІДЕО)

Змагання відбулися 3 березня у СОШ №40. Організаторами перегонів виступили міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та федерація шашок міста Кам’янського.

Шашки. Каменское

В бліц-турнірі взяли участь 37 спортсменів, кожен з яких грав 8 зустрічей – по 2 мікроматчі з контролем часу 3 хвилини плюс 2 секунди кожному гравцю.

З перших турів за призові місця точилася запекла боротьба. Багато сильних спортсменів пасли задніх. Лише після шостого туру почалася вимальовуватися загальна картина. На вершині турнірної таблиці було двовладдя – по 11 очок у своєму активі мали майстер спорту Олександр Крупій та кандидат у майстри спорту Юрій Становський. Несподівано високо зібралися кмс Дмитро Савінський та першорозрядники Володимир Яворський і Ілля Рязанцев. Гросмейстер Олена Коротка замкнула четвірку учасників, які набрали по 9 очок.

Короткая Елена и Губарев Игорь

Все, як завжди, вирішувалося в останніх турах. О.Крупій розійшовся миром з О.Короткою. Ця нічия дозволила Олександру Володимировичу стати переможцем в загальному заліку і завоювати золоту медаль. Олена Вікторівна піднялася у підсумковій таблиці на третю сходинку, в неї «бронза», а у заліку серед жінок вона, звісно, – перша. Срібну нагороду виборов Юрій Становський, який також став другим серед чоловіків. Володимир Яворський, не дивлячись на поразку в останьому поєдинку від Ю.Становського, зайняв третє місце серед чоловіків.

Слева направо: Становский Юрий, Крупий Александр, Короткая Елена

Дуже вдало зіграла першорозрядниця Д.Коротка (тр. О.Коротка). Не досить вдало стартувавши, Дар'я потроху вирівняла своє турнірне становище і, перегравши в останньому турі майстра спорту Кирила Іванова, посіла другу сходинку серед жінок. Третьою фінішувала Ольга Губарєва (тр. І.Губарєв).

Слева направо: Короткая Дарья, Короткая Елена

Свої ппереможець та призери були і серед дітлахів віком не старше 13 років. У цій віковій категорії всі троє були хлопцями. Краще за всіх виступив Данііл Агарков (тр. Д.Савінський), який у протистоянні з більш сильними супротивниками зупинився на відстані одного очка від медальної зони. Другим став Андрій Блоха (тр. І.Губарєв) – в нього 9 очок. На одне очко менше у Добрині Савінського (тр. Д Савінський), тому він третій.

Слева направо: Блоха Андрей, Агарков Даниил, Савинский Добрыня

Завтра, 4 березня, у СОШ №40 будуть змагатися діти, віком до 10 років і молодше. Початок змагань – о 10.00.