Среда, 17 Июля 2019 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

В Кам’янському пройшли три чемпіонати серед молоді по шашкам-100

Новорічні спортивні шашкові свята для школярів міста влаштували підчас зимових канікул департамент з гуманітарних питань та міська федерація шашок міста. За цей канікулярний період було проведено одразу три чемпіонати міста з міжнародних шашок серед юнаків та дівчат в різних вікових категоріях: до 10, 13 та 16 років в яких прийняли участь близько 100 спортсменів. Усі змагання проходили на базі СЗШ №40, яка зараз є центром розвитку шашкового спорту у нашому місті.

У наймолодшій віковій категорії (до 10 років) в змаганнях серед юнаків кращий результат показав учень гімназії №39 Іван Суров (на фото зліва), який при рівності очок на фініші з учнем СЗШ №40 Іллею Балабаном, випередив його за результатом особистої зустрічі. Обох спортсменів тренує тренер ДЮСШ №3 Альона Губарєва. Трійку сильніших замкнув учень колегіуму №16 Андрій Махонін (тр. Олена Коротка, ДЮСШ №2).

В змаганнях серед дівчат впевнену перемогу святкувала вихованка ДЮСШ №2 Марина Гомілко (на фото справа) (тр. Дмитро Савінський), яка майже на три очки (!) зуміла випередити, свою основну конкурентку в боротьбі за чемпіонський титул ученицю СЗШ №40 Єву Бабій (тр. А.Губарєва), яка посіла другу сходинку у турнірній таблиці. На третьому місці, продемонструвавши для цієї вікової групи непогану гру, опинилася учениця СЗШ №23 Олеся Чебикіна (тр. О.Коротка).

Якщо у віковій категорії до 10 років прийняло участь 27 спортсменів, то позмагатися у віковій категорії до 13 років виявили бажання одразу 36 шашкістів.

У запеклій боротьбі серед юнаків до 13 років з неперевершеним результатом 17 очок з 18 можливих перше місце посів бронзовий призер чемпіонату світу-2016 серед юнаків до 10 років учень Ліцею НІТ Андрій Блоха (на фото зліва) (тр. Ігор Губарєв, ДЮСШ №2). На другому місці з 15 очками срібний призер чемпіонату світу-2014 серед юнаків до 8 років, учень НВК Ор Авнер Добриня Савінський (тр. Д.Савінський). Трете місце з 13 очками посів учень СЗШ №40 Артем Зєбзєєв (тр. І.Губарєв).

У змаганнях серед дівчат до 13 років вболівальники знову стали свідками неймовірного протистояння за чемпіонський титул представниць вікової групи до 10 років М.Гомілко та Є.Бабій. На цей раз кращу гру показала Єва (на фото справа), вона на фініші була першою, а на другому місці Марина. На третьому місці учениця СЗШ №19 Олександра Романова (тр. О.Коротка).

На старт у віковій категорії до 16 років вийшли 32 шашкіста, з них 2 кандидати у майстри спорту та 14 спортсменів першого розряду. Це відразу загострило боротьбу за нагороди чемпіонату. Чемпіонський титул серед юнаків з результатом 16 очок з 18 можливих виборов учень Ліцею НІТ, кандидат у майстри спорту Даніїл Агарков (на фото зліва) (тр. Д.Савінський). На два очки менше, і друге місце, у учня СЗШ №40, кмс Олександра Шнейдера (тр. І.Губарєв). На третій позиції з 13 очками – наполегливий Андрій Блоха.

У змаганнях серед дівчат переможцем турніру стала учениця Ліцею НІТ Софія Купатенко (на фото справа) (тр. Д.Савінський). В її активі 11 очок з 18 можливих. На другому місці з 10 очками – восьмирічна Марина Гомілко, яка і у третьому шашковому турнірі не залишилася без нагород. На третьому місці студентка металургійного коледжу – Дар’я Артикова (тр. І.Губарєв).

Попереду у шашкістів нашого міста, 12 та 13 січня, змагання серед юнаків та дівчат у вікових категоріях до 19 та 26 років.

Интересная статья? Поделись ей с другими: