Вторник, 22 Сентября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Кам'янчани привезли 9 медалей з молодіжного чемпіонату світу з шашок

З 28 травня по 5 червня в місті Ізмір (Туреччина) проходив чемпіонат світу з шашок (бразильська версія). Україну представляли 9-ть спортсменів, троє з яких – вихованці тренера ДЮСШ №2 Кам'янської міськради Дмитра Савінського. Він же на цих змаганнях очолював українську делегацію.

Молодіжна збірна України

За звання «Чемпіона світу» в трьох програмах чемпіонату – класичній, швидкій та блискавичній, боролися 50 спортсменів з п'яти країн: Китаю, Польщі, Росії, Туреччини та України. Юні кам'янчани грали в трьох з 10 вікових категорій і зуміли завоювати 6 золотих, 2 срібні і 1 бронзову медалі.

13-річний учень НВО-ліцею НІТ, кандидат у майстри спорту Данііл Агарков в усіх програмах чемпіонату світу серед «юніорів» (до 19 років) незмінно приходив до фінішу першим. На його рахунку 3 золоті нагороди.

Данііл Агарков

Подібний результат вдалося продемонструвати і наймолодшому майстру спорту Дніпропетровщини з шашок Вірі Попрузі. У класичній і швидкій програмах 14-річна спортсменка була найсильнішою серед «кадеток» (до 16 років), а в блискавичній – учениці НВО-ліцею НІТ не було рівних серед «юніорок» (до 19 років).

Попруга Віра

Віра Попруга

Вдало виступив і першорозрядник Добриня Савінський. Відмінні шанси на «золото» учень НВК «Ор-Авнер» мав у бліці. У віковій категорії до 13 років разом з двома суперниками 11-річний спортсмен набрав однакову кількість очок. Додаткові показники розмістили Добриню на третій позиції – у нього бронзова медаль. Краще кам'янчанин виступив в турнірах з класичним і швидким контролями часу. Тут на рахунку Д.Савінського дві срібні медалі.

Добриня Савінський

Для Данііла і Віри нагороди чемпіонату світу є першими. Добриня ж у своїй спортивній кар'єрі вже мав подібний успіх. Раніше він ставав срібним призером чемпіонату світу серед шашкістів до 8 років.

Зліва направо: Савінський Добриня, Савінський Дмитро, Попруга Віра, Агарков Данііл

Зліва направо: Савінський Добриня, Савінський Дмитро, Попруга Віра, Агарков Данііл

Всього молодіжна збірна України завоювала 18 нагород: 11 золотих, 3 срібних і 4 бронзових. Кращий показник по завойованим медалям належить спортсменам Дніпропетровщини (всі учні Д.Савінського).

Дніпропетровська область – 9 медалей: 6 золотих, 2 срібні, 1 бронзова;
Івано-Франківська область – 4 медалі: 3 золотих, 1 бронзова;
Харківська область – 3 медалі: 1 золота, 1 срібна, 1 бронзова.
Вінницька область – 2 медалі: 1 золота, 1 бронзова.

Крім основних змагань там же в Ізмірі 30 травня відбулася товариська зустріч української та китайської збірних. Кожну країну представляли по 6 спортсменів. І тут одними з кращих були кам'янчани, які разом з харківськими та івано-франківськими шашкістами принесли збірній України переконливу перемогу з рахунком 17:7.

Учасники зустрічі Україна – Китай

Интересная статья? Поделись ей с другими: