Воскресенье, 20 Сентября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Команда Кам’янського завоювала кубок Дніпропетровської області з шашок-64

Особисто-командні змагання серед чоловіків і жінок відбулися 9 по 10 червня в Дніпрі, в приміщенні шахово-шашкового клубу ім. І.Уріха.

За масовістю учасників і представництву регіонів це був найкращий турнір за останні кілька років, повідомляє офіційний сайт Дніпропетровської обласної федерації. З дев'яти регіонів області в змаганні взяли участь 31 спортсмен (23 чоловіка і 8 жінок). Важливу роль в поліпшенні статистичних показників турніру зіграв розпочатий в минулому році експеримент з підбиттям командного заліку.

В чоловічому турнірі лідерство з перших турів захопив майстер спорту з Кам'янського Кирило Іванов. До останнього туру його наздогнати ніхто не зміг і він з комфортним відривом і результатом в 12 очок завершив змагання на першій сходинці турнірної таблиці. Майстер спорту з Дніпра Микола Прокопенко на другому місці з 10 очками. Стільки ж очок, але гірший додатковий коефіцієнт у кам’янчанина Антона Малого.

Серед жінок без особливих зусиль перемогла кандидат в майстри спорту з Кам'янського Ольга Губарєва. На другому місці ще одна кам’янчанка Анастасія Губарєва, яка випередила дніпрянку Наталію Федоренко.

Командний залік підводився за результатами особистих змагань – до заліку бралися кращі два чоловічих і один жіночий. Система нарахування командних очок аналогічна тій, яка застосовується при проведенні Кубку України. Безумовно в цих змаганнях перевагу мали ті команди, які були в повному складі. З великим відривом в командному заліку перемогло місто Кам'янське. На другому місці – Дніпро, на третьому – Верхньодніпровськ.

Интересная статья? Поделись ей с другими: