Пятница, 25 Мая 2018 года

У Кам’янському завершився III Кубок «Металургів» з міні-футболу

У півфінальних поєдинках, які відбулися в КП СК «Прометей» в суботу, 21 квітня, в боротьбі за вихід у фінал зустрічалися 4 команди: «ДМК» грав з «ДХЗ», а «Металург» – з «Газовиком».

У першій зустрічі «ДМК» впевнено вів у рахунку 2:0. За 4 хвилини до кінця 1-го тайму гравець «ДХЗ» Андрій Іщенко в результаті падіння отримав важку травму колінного суглоба. Матч був зупинений більш ніж на 20 хвилин, після закінчення яких «швидка» відвезла футболіста в травматологію. Що ж, футбол – травмоопасная гра, тим більше в залі, де гравці при падінні приземляються на дерев'яну підлогу...

У другому відрізку гри «ДХЗ» посилив натиск, намагаючись змінити ситуацію. Але в «рамці» воріт дуже надійно грав воротар «ДМК» – Максим Ісаєв, який кілька разів рятував свою команду від, здавалося, неминучого гола. Під кінець тайму гравцям Дніпровського меткомбінату вдалося ще двічі вразити ворота опонента, довівши рахунок до 4:0 на свою користь. Тільки на останній хвилині поєдинку «ДХЗ» зумів забити один гол. Упевнена перемога 4:1 дозволила «ДМК» стати першим фіналістом Кубку.

Фаворитом другого півфіналу вважалася найтитулованіша на сьогоднішній день команда міста – «Газовик», яка є триразовим чемпіоном міста з міні-футболу, володарем Кубку Каменського з міні-футболу 2018 року. Протистояв йому не менш авторитетний колектив – «Металург», який не раз ставав переможцем і призером міських чемпіонатів і Кубків. Нагадаємо, що минулорічним переможцем цих змагань були саме «металурги».

В середині 1-го тайму рахунок був 2:1 на користь «Газовика». Потім «металурги» рахунок зрівняли – 2:2. Тільки на останніх секундах тайму «Газовик» знову вирвалися вперед – 3:2. Продовжили вони забивати і в другому відрізку гри, довівши свою перевагу до 6:3. До кінця залишалася хвилина, протягом якої гравці «Металурга» зробили, здавалося, неможливе – забили два поспіль голи в ворота суперника – 6:5! Але свисток арбітра зупинив цей по-справжньому красивий, безкомпромісний матч. З перевагою всього в один м'яч «Газовик» перемагає і пробивається у фінал, де на нього чекав «ДМК».

У перерві нудьгувати не довелося. Майстри черлідингу з СК «Прометей» своїми запальними танцями скрасили численним глядачам хвилини очікування фінальної гри.

Незважаючи на завойовані «Газовиком» в 2018 році титули і впевненій грі в попередніх зустрічах з опонентом по фіналу, «ДМК» у вирішальному поєдинку не мав наміру відступати. Фінальне протистояння дійсно вийшло прекрасним. Обидві команди грали самовіддано і напористо, не уступаючи один одному в багатьох компонентах боротьби. І все ж мінімальна перевага була за «Газовиком» (3:2), який вперше завоював Кубок «Металургів».

Перед нагородженням учасників півфіналів і фіналу зі святом футболу привітали голова профкому профспілки «Металургів» ДМК Олег Нагорний, заступник міського голови Кам'янського Владислав Мелешко, відомий підприємець і меценат, депутат міськради Сергій Миршавка і голова федерації футболу міста Едуард Коряк.

За підсумками змагань організаторами змагань, якими були профспілка «Металургів» ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і федерація футболу міста, було вручено безліч призів, медалей, грамот і цінних подарунків. Кращі гравці кожної команди були нагороджені гарними кришталевими виробами. Гравцям «ДХЗ» і «Металурга», що зупинилися в кроці від фіналу, вручили бронзові медалі. Срібні нагороди завоювала «ДМК». Капітан же «Газовика» підняв над головою завойований Кубок!

Також команда-переможець отримала золоті нагороди. У день свого весілля гравець «ДМК» Сергій Ткаченко на поле вийшов разом з молодою дружиною Ганною! Молодятам була подарована красива кришталева ваза. А відомий міський меценат, депутат міської ради Сергій Миршавка за підтримку спорту в місті та молодих футболістів ЦПФ «Сталь-2017» був відзначений особливою нагородою – прекрасним кришталевим м'ячем, який йому вручив Олег Нагорний.

Підводячи підсумки Кубку, Олег Нагорний підкреслив, що профспілка «Металургів» завжди підтримувала і буде підтримувати далі спорт як на комбінаті, так і в місті Кам'янське!

Попереду два нових футбольних турніру: пам'яті героя-металурга Сергія Лісного, який загинув в зоні АТО (він відбудеться через два місяці) і до Дня металурга – черговий відкритий футбольний Кубок вже на великих полях.