Понедельник, 16 Сентября 2019 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Футболісти фізкультурного коледжу знову чемпіони області. У шостий раз!

В Дніпрі завершився щорічний чемпіонат Дніпропетровщини з міні-футболу серед студентських команд вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

Фінальному етапу чемпіонату передували зональні ігри в трьох зонах – Дніпровській, Криворізькій і Каменській, за підсумками яких були визначені 5 найсильніших студентських команд області. Три з них – з Дніпра (монтажний, транспортно-економічний та індустріальний коледжі), одна – з Кривого Рогу, і 5-кратний переможець обласного чемпіонату – футбольна збірна Кам'янського коледжу фізичного виховання.

Як розповів тренер наших футболістів – відомий у минулому гравець, а нині ветеран міського футболу Володимир Дерун, в цьому році організатори чемпіонату вирішили дещо змінити його формат. Чотири команди з Дніпра і Кривого Рогу повинні були зіграти між собою і визначити переможця, а потім вже переможець отримував право зіграти з абсолютним чемпіоном – кам'янчанами.

Такого права удостоїлися футболісти транспортно-економічного коледжу, які в фінальній грі, що відбулася зі збірною нашого фізкультурного коледжу, зробили все можливе і навіть неможливе, щоб позбавити, нарешті, кам'янчан чемпіонського звання. Але – і на цей раз не вийшло: в досить напруженому матчі (2 тайми по 20 хвилин) команда коледжу знову виграла, так би мовити, в пух і прах розгромив своїх суперників з рахунком 7:2! Відзначилися капітан команди Віталій Філоненко, який забив 3 голи, і гравець Денис Дуков, що два рази вразив ворота суперників. І наші футболісти знову, вже 6-ть років поспіль, чемпіони області!

У короткому інтерв'ю тренер збірної коледжу Володимир Дерун розповів, що на зміну непереможній збірній (всі футболісти закінчують 3-й курс і з пошаною залишають рідний коледж) вже прийшли нові гравці 1-2 курсу, які в ці дні вперше беруть участь в міському чемпіонаті з футболу 2018 року. Тренер запевнив, що напружена робота з новою командою, яка вже ведеться, обов'язково повинна принести новий успіх в обласному студентському чемпіонаті майбутнього року. «Ми ніколи і нікому не поступимося свого чемпіонського звання – звання найсильнішої молодіжної команди області», – сказав В.Дерун. На закінчення тренер від імені своїх вихованців висловив велику подяку за постійну увагу до команди, створення для неї комфортних умов для тренувань та ігор директору фізкультурного коледжу Віктору Чібісову, його заступнику Олені Говоруха, а також федерації футболу Кам’янського (голова – Едуард Коряк).

Володимир Кашнер, газета «Любимый город»

Интересная статья? Поделись ей с другими: