Вторник, 18 Сентября 2018 года

«ДМК» перегарє «Металург» в чемпіонаті Кам’янського з футболу

26 липня на запасному полі стадіону «Перемога» відбувся матч команд, які претендують на золоті медалі чемпіонату міста з футболу серед виробничих підприємств і аматорських колективів.

Гра «ДМК» – «Металург» – це матч вищої категорії, який надовго запам'ятається гравцям і вболівальникам. «Дербі» команд, що представляють ПАТ «Дніпровський меткомбінат», об'єднав у собі все, за що ми любимо футбол. У зустрічі були і пенальті, і видалення, помилки воротарів, м'яч забитий в свої ворота, і, звичайно ж, 8 забитих м'ячів!

«Металург», як і личить головному претенденту на чемпіонство, почав з атак і вже на 5-й хвилині першого тайму відкрив рахунок. Дмитро Рибарук забив після неузгоджених дій захисників «ДМК». На 12-й хвилині результат подвоїв центральний захисник «ДМК» Едуард Романович. Після чергової атаки «Металурга» він сильно скинув м'яч головою своєму воротареві. «Шкіряна куля» перелетіла через молодого воротаря і залетіла у верхній кут воріт. Але через 2 хвилини «ДМК» скоротила відставання. Едуард Бодров втік з центру поля, на шляху обіграв захисника і потужно пробив низом повз воротаря Віталія Жеребцова. Гра пішла на зустрічних курсах. На 37-й хвилині «ДМК» відіграється завдяки голу Антона Полюляха.

На початку другого тайму після розіграшу кутового м'яч кілька разів пролітав через штрафну «Металурга», поки не опинився в центрі штрафного майданчика. Скориставшись плутаниною захисників, м'яч під поперечину вколотив Сергій Кошля. Тепер вже «ДМК» виходить вперед – 3:2! На 50-й хвилині найактивніший гравець «ДМК» Роман Кузьменко заробляє пенальті, і сам його чітко реалізовує.

Через нервозність деяких гравців на полі, головному арбітру довелося за бійку видалити захисника Едуарда Романовича і нападника Романа Сегеда. Гра продовжилася 10 на 10, з'явилося багато простору для атак. «Металург» як мінімум тричі мав забивати з вигідних позицій, але отримав м'яч в свої ворота. Відзначився Дмитро Іванов, який втік зі своєї половини поля. Він майстерно перекинув «сферу» через воротаря, зробивши рахунок 5:2. Щоб врятувати гру, «Металургу» необхідно було відігравати 3 м'ячі, але часу залишалося мало. Сергій Шаповал зумів скоротити розрив, реалізувавши пенальті, але до кінця рахунок так і не змінився.

5:3 – несподівана перемога «ДМК». «Металург» заслуговував хоча б на нічию, але підвела реалізація і помилки в захисті. Прикро втрачати очки, яких до кінця сезону може не вистачити.