Понедельник, 10 Декабря 2018 года

У Кам'янському визначився володар Кубка «Металургів» з ​​футболу (ВІДЕО)

Ось вже третій рік поспіль на основному полі стадіону «Перемога» традиційно проводиться фінал Кубку «Металургів» з футболу серед виробничих підприємств і аматорських колективів міста. В цьому році в головному матчі зустрілися володар двох попередніх кубків – команда «Металург» і молодий колектив «Рапід-Надія».

На святковій церемонії відкриття фіналу були присутні почесні гості: голова профкому профспілки «Металургів» Олег Нагорний та його заступник Віталій Ровков, директор технічний ПАТ «ДМК» Юрій Волошин і заступник директора з економіки цього підприємства Віталій Нагорняк, начальник відділу молоді та спорту департаменту з гуманітарних питань міської ради Анатолій Івашина, депутат міськради Іван Горбаренко, голова федерації футболу міста Кам'янське Едуард Коряк і президент ЦПФ «Сталь-2017» Олександр Чабан.

Анатолій Івашина за дорученням міського голови Андрія Білоусова привітав присутніх зі святом футболу, а також розповів, що на День міста в Кам'янському було відкрито перше футбольне поле зі штучним покриттям. У планах – будівництво великого поля на лівому березі міста та реконструкція стадіону «Перемога».

– Ми дуже раді, що завдяки підтримці ПАТ «ДМК» і федерації футболу України футбол в Кам'янському процвітає. Думаю, що завдяки футболістам і вболівальникам ми виведемо футбольну команду нашого міста в Прем'єр-лігу.

Далі слово взяв Олег Нагорний, який також привітав спортсменів і глядачів зі святами.

– Цей турнір не випадково приурочений до Дня Незалежності та Дня працівників фізкультури і спорту. Ми завжди пропагуємо спорт і здоровий спосіб життя. Від імені багатотисячного колективу профспілки «Металургів»  бажаю вам міцного здоров'я, миру, добра, благополуччя вашим сім'ям. А нашим шановним футболістам і спортсменам – яскравих спортивних досягнень.

Привітав любителів футболу від імені Дніпровського металургійного комбінату і Віталій Нагорняк.

– Свято, яке сьогодні відбувається говорить про те, що якась частина молоді вже задіяна у фізкультурі. Бажаю позитивного настрою. Думаю, то що футбол розвивається і його популярність зростає, що говорить про зростання здоров'я нації.

Підтримати свої улюблені команди глядачі прийшли сім'ями. Центральна трибуна була заповнена майже повністю.

Вболівальники, розгорнувши прапори, голосно реагували на кожну атаку футболістів у білій – «Металург» – і жовтій – «Рапід-Надія» – формах. До речі «металурги», які представляли в цьому турнірі Дніпровський меткомбінат, вийшли на поле в формі, яку їм на торішньому фіналі подарувала профспілка «Металургів» ДМК.

Гра почалася з атак на ворота «Металурга», проте досвідчена команда стримала натиск і перехопила ініціативу. На 23-й хвилині їм вдалася результативна атака. Автором забитого гола у ворота «Рапіда-Надії» став Ігор Дейнега. Мінімальна перевага «металургів» зберігся до кінця першого тайму.

У перерві серед близько тисячі глядачів організатори турніру розіграли цінні призи. Володарями дев'яти подарункових і фірмових футбольних м'ячів стали юні учні ККФВ, індустріального коледжу, ЗОШ №9 та ін.

Серед щасливчиків, яким подарунки вручили Олег Нагорний та Едуард Коряк, більшість склали дівчата.

Поки йшов розіграш м'ячів стартував другий відрізок гри, який пройшов в дуже гострій та безкомпромісній боротьбі. Забити могли як одні, так і інші.

Якби реалізувала свої гольові моменти «Рапід-Надія», результат зустрічі міг бути іншим. Пущений м'яч під поперечину в першому таймі (з епізодом впорався голкіпер «металургів») і неточний «постріл» з близької відстані в другому крім розчарування у вболівальників «Рапіда-Надії» нічого не викликав. М'яч в сітку воріт Віталія Жеребцова так і не залетів.

«Металург» забив повторно. Свій момент на 60-й хвилині реалізував капітан Сергій Пономаренко. 2:0 і його команда втретє поспіль стає володарем Кубка «Металургів».

По закінченню зустрічі була проведена приємна церемонія нагородження. Призи надала профспілка «Металургів» ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат».

Першими нагородили кращих футболістів турніру. Віталій Жеребцов і Сергій Шаповал отримали відповідно призи «кращого голкіпера» і «кращого захисника».

Олександр Крохмаль з «Рапіда-Надії» став «найкращим нападником». Обом командам були вручені золоті і срібні медалі, пам'ятні грамоти.

«Металургу» ж, як переможцю, Олег Нагорний вручив красень Кубок, який капітан команди Сергій Пономаренко підняв високо над головою.