Чемпіоном Кам’янського з футболу стала «Рапід-Надія»

Завершував чемпіонат міста з футболу серед виробничих підприємств та аматорських колективів вищої ліги матч «ДГТУ» – «Рапід-Надія». Зустріч відбулася на стадіоні «Перемога» 18 жовтня.

Щоб вперше в своїй історії стати чемпіоном Кам'янського команді «Рапід-Надія» потрібна була тільки перемога. Перший тайм видався напруженим. Гольових моментів у зустрічі практично не було. У другому відрізку зустрічі гравцям «Рапід-Надії» нічого не залишалося як йти великими силами вперед, оголюючи захист своїх воріт. Не раз «ДДТУ» могла покарати суперника в контратакуючій грі, але з вигідних позицій студентам гол забити так і не вдалося. На 60-й хвилині за грубе порушення в штрафній «ДДТУ» був призначений 11-метровий удар, який чітко реалізував Олександр Синенко. На останній хвилині матчу рахунок подвоївся завдяки забитому м'ячу Антона Присвітлого.

Важлива перемога з рахунком 2:0 дозволила «Рапід-Надії» у 2018 році стати чемпіоном міста Кам'янське. На другій і третій позиції розташувалися команди, які представляють ПАТ «Дніпровський меткомбінат», – «Металург» і «ДМК».

Підсумкові таблиці і положення команд можна подивитись тут

Вже завтра, 20 жовтня, в СК «Промінь» стартує чемпіонат міста з міні-футболу. Змагатися команди будуть в 3-х лігах.