Вторник, 22 Сентября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

В Кам’янському пройшов тенісний турнір до 8 Березня (ВІДЕО)

У Палаці тенісу імені Михайла Прокоповича Аношкіна 4 березня відбувся традиційний турнір, присвячений Міжнародному жіночому дню.

Теніс. Кам'янське

На кортах грали дванадцять пар, як місцевих тенісистів, так і гостей з Дніпра. Доречі, вони – Єлизавета Аркіна та Дмитро Брінзело – посіли п'яте місце. Після шестигодинних змагань у фіналі зустрілися дуети Оксана Коваленко / Давид Гамбашідзе та Єлизавета Красовицька / Вадим Бойко. В нервовому матчі перемогу здобули Коваленко і Гамбашідзе. Третє місце вибороли Марія Тютюнник та Олександр Олійник, які здобули перемогу над Дмитром Лазарєвим та Іваном Поліщуком.

Теніс. Кам'янське

Після фінальної зустрічі переможці прокоментували хід зустрічі.

– Матч був складним, тому що у суперників був досвідчений тренер і перспективна дівчина, яка займається тенісом вже давно, – розповідає Оксана Коваленко. – Ми вийшли зібрані на гру. Виграючи очко за очком ми при рахунку 5:2 трошки стратили концентрацію, в результаті чого рахунок став 5:5. Але потім зібралися і виграли 7:5. Я хочу сказати, що у мене чудовий партнер, в парі з ним на корті можна вигравати все що завгодно. Я знаю, що він мене ніколи не дорікне, навіть коли я зроблю помилку. Тому сьогодні грала максимально розслаблена.

У свою чергу Давид Гамбашідзе сказав, що він постарався зробити своїй партнерці подарунок до майбутнього свята 8 березня. До речі, Оксана Коваленко за підсумками минулого року очолила рейтингову таблицю сотні кращих тенісисток-напівпрофессіоналок України. І вже в цьому році з напарницею з Одеси вона виграла в Києві великий турнір «Альянс Опен».

– У нас утворилася тенісна ліга « Прометей», в якій після кожного турніру підраховуються рейтингові очки, а в кінці року буде визначено переможця. Наступні змагання відбудуться в квітні, – зазначив також секретар змагань Григорій Никифоров.

В кінці турніру Григорій Никифоров вручив призерам медалі та сувенірну продукцію від спортивного клуба «Прометей».

Интересная статья? Поделись ей с другими: