Суббота, 29 Февраля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

«Фенікс» – чемпіон Кам’янського з волейболу (ВІДЕО)

Останній і вирішальний матч «Дніпровець» – «Фенікс-98» пройшов 19 березня. Для визначення переможця команди зіграли 4 сети.

Кам'янське. Волейбол

До звітного поєдинку обидві команди жодного разу не віддавали хоча б сету своїм опонентам. Першими це зробили господарі паркету – «Дніпровець». У впертій боротьбі вони поступилися лише на «стрічці» – 23:25. Нагадаємо, що трохи раніше «Фенікс» вже перемагав «Дніпровець». Сталося це в фіналі волейбольного турніру, який був організований на честь 128-ї річниці ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Перемога в першому сеті та вищезгаданому турнірі, мабуть, вселив якусь самовпевненість в ряди «феніксів» інакше вже зовсім незрозумілою була їх поразка у другому сеті матчу. «Дніпровець» розривав опонента протягом другої партії, вигравши її з рахунком 25:17.

Кам'янське. Волейбол

Далі вже була справжня чоловіча боротьба. У цьому протистоянні на перше місце виходили не спортивні навички та майстерність, а воля до перемоги. У завершальних епізодах більше щастило «Феніксу», але щастить, як то кажуть, найсильнішим. Допомагали їм і волейболісти «Дніпровця», які часто багато нервували в завершальній стадії своїх атак. Характерним прикладом можуть служити останні розіграші третього сету, в якому «Феніксу» вдалося виграти не тільки чотири очки поспіль, а й сет – 19:25.

Справжньою окрасою поєдинку стала четверта партія. Обидва колективи поперемінно виривалися вперед, але суперник не тільки наздоганяв опонента, а й виходив вперед. Так команди дісталися до рахунку 24:24. Акуратно грати та сподіватись на помилку суперника – це девіз останніх розіграшів, в яких стабільніше зіграли хлопці з «Фенікса-98», вигравши, як виявилося, вирішальний сет з рахунком 26:24.

Кам'янське. Волейбол

Вони чемпіони міста 2017 року! «Дніпровець» став другим, а «Дзержинець» – третім.

Интересная статья? Поделись ей с другими: