Среда, 22 Ноября 2017 года

«Фенікс» – чемпіон Кам’янського з волейболу (ВІДЕО)

Останній і вирішальний матч «Дніпровець» – «Фенікс-98» пройшов 19 березня. Для визначення переможця команди зіграли 4 сети.

Кам'янське. Волейбол

До звітного поєдинку обидві команди жодного разу не віддавали хоча б сету своїм опонентам. Першими це зробили господарі паркету – «Дніпровець». У впертій боротьбі вони поступилися лише на «стрічці» – 23:25. Нагадаємо, що трохи раніше «Фенікс» вже перемагав «Дніпровець». Сталося це в фіналі волейбольного турніру, який був організований на честь 128-ї річниці ПАТ «Дніпровський меткомбінат». Перемога в першому сеті та вищезгаданому турнірі, мабуть, вселив якусь самовпевненість в ряди «феніксів» інакше вже зовсім незрозумілою була їх поразка у другому сеті матчу. «Дніпровець» розривав опонента протягом другої партії, вигравши її з рахунком 25:17.

Далі вже була справжня чоловіча боротьба. У цьому протистоянні на перше місце виходили не спортивні навички та майстерність, а воля до перемоги. У завершальних епізодах більше щастило «Феніксу», але щастить, як то кажуть, найсильнішим. Допомагали їм і волейболісти «Дніпровця», які часто багато нервували в завершальній стадії своїх атак. Характерним прикладом можуть служити останні розіграші третього сету, в якому «Феніксу» вдалося виграти не тільки чотири очки поспіль, а й сет – 19:25.

Справжньою окрасою поєдинку стала четверта партія. Обидва колективи поперемінно виривалися вперед, але суперник не тільки наздоганяв опонента, а й виходив вперед. Так команди дісталися до рахунку 24:24. Акуратно грати та сподіватись на помилку суперника – це девіз останніх розіграшів, в яких стабільніше зіграли хлопці з «Фенікса-98», вигравши, як виявилося, вирішальний сет з рахунком 26:24.

Вони чемпіони міста 2017 року! «Дніпровець» став другим, а «Дзержинець» – третім.