Вторник, 11 Декабря 2018 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Збірна «ДМК» стала переможцем волейбольного турніру пам’яті Станіслава Лясоти

На спортивному майданчику КСЦ «Дніпровець» 2 грудня відбувся п’ятий щорічний волейбольний турнір пам’яті Станіслава Миколайовича Лясоти.

Під час церемонії відкриття старший тренер збірної Кам’янських волейбольних команд Петро Васильович Гричук доповів присутнім про готовність проведення змагань. Директор КСЦ «Дніпровець» Едуард Миколайович Коряк побажав учасникам турніру успіхів, здоров’я, а також як можна частіше зустрічатися в спортивних змаганнях, які проводяться в цьому спортивному комплексі.

– Дуже радий бачити вас в нашому спортивному комплексі, в якому вже вп’яте проводиться волейбольний турнір, присвячений пам’яті директора металургійного коледжу Станіслава Миколайовича Лясоти, який зробив дуже багато для розвитку студентства і спорту в нашому місті, – сказав Е.Коряк.

До його слів долучився головний суддя турніру Іван Іванович Якименко:

– Унікальність Почесного громадянина міста, директора метколеджу Станіслава Лясоти, полягає в тому, що він на протязі майже тридцяти років відповідав в міському депутатському корпусі за політику розвитку спорту і молоді. В цих змаганнях приймають участь випускники металургійного коледжу різних років, які вигравали і були призерами змагань різного рівня.

Після вшанування пам'ять С.М.Лясоти хвилиною мовчання, за свистком судді на вишці Миколи Васильовича Коцюби розпочався безпосередньо турнір.

В першій зустрічі основна збірна метколеджу не залишила жодних шансів своєму другому складу. В іншому матчі зустрілися збірна «ДМК» і команда ветеранів волейболу Кам’янського. Там теж був рахунок 2:0. Але, як видно із зіграних партій, гра була більш напруженою – 25:14, 25:19.

Отже в матчі за перше місце зустрілися перша збірна металургійного коледжу і команда «ДМК». Програвши початкову партію 25:27, студенти намагалися вирівняти становище в другій половині зустрічі, коли вони вийшли вперед 6:5. Цей шанс тримався до рахунку 10:10. Але більш досвідчені гравці «ДМК» дотиснули своїх опонентів і виграли як партію (25:10), так і весь матч (2:0). Та це й не дивно, адже в їх складі грали переможці декількох спартакіад України серед студентів гірничо-видобувної промисловості (2004-2010 років, – прим. автора). В матчі за третє місце «діди» з рахунком 2:0 перемогли «шнурків» (так їх називає П.Гричук, – прим. автора) 25:17, 25:17.

Під час нагородження Олег Верещак, капітан команди «ДМК» і її граючий тренер, отримав з рук директора КСЦ «Дніпровець» Едуарда Коряка нагороди. Потрібно відзначити, що всі команди отримали грамоти за участь в турнірі, а також конверти з грошовими призами.

Місця, зайняті командами

1. «ДМК»
2. «ПГМК» (перший склад)
3. Ветерани Кам’янського
4. «ПГМК» (другий склад)

Склади команд-призерів

Збірна «ДМК»: Верещак Олег (капітан і тренер), Капшук Сергій, Болдирєв Антон, Миколаєнко Владислав, Ільченко Дмитро, Таран Олександр, Антонов Олексій

Перша збірна металургійного коледжу: Малюк Вадим (капітан), Малюк Роман, Малюк Ілля, Моргун Микола, Збаранський Дмитро, Іванов Артем, Підгородецький Ян, Гричук Петро Васильович (тренер).

Автор: Віктор Куленко

Джерело: disk-sport.com

Интересная статья? Поделись ей с другими:

Добавить комментарий

Перед отправкой сообщений, пожалуйста, ознакомтесь с "Правилами общения на сайте"


Защитный код
Обновить