Вторник, 20 Октября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

В Кам’янському пройшов волейбольний турнір

Розіграш Кубка ФСТ «Україна» серед чотирьох ветеранських волейбольних команд пройшов 27 січня в спортзалі КСЦ «Дніпровець». Змагалися підприємства ПАТ «ДМК», ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», ДХЗ «СхідГЗК», «Євраз Южкокс».

За регламентом турніру ігри проходили за коловою системою. Протягом чотирьох годин кожна команда зіграла по три матчі. Якщо врахувати, що в кожному колективі вік гравців був далеко за 50, професіонали волейболу продемонстрували високий клас гри, яким позаздрили б молоді команди. Жага до перемоги, азарт, боротьба за кожен м'яч завжди відрізняли ветеранський волейбол.

Вигравши по дві зустрічі, в вирішальному поєдинку зустрілися давні друзі-суперники – ПАТ «Дніпровський меткомбінат» і ПАТ «ДНІПРОАЗОТ». Першу партію виграли металурги, другу хіміки, а в третій вирішальній з рахунком 15:12 верх взяли волейболісти ДМК.

Хотілося б відзначити команду, яка зайняла 4 місце – «Євраз Южкокс», за яку виступали начальник цеху Зіновій Бац, начальник зміни коксового цеху Юрій Трофимов і яким трохи не вистачило везіння і класу поборотися з більш іменитими командами. Третє місце – у ДХЗ «СхідГЗК».

Від організаторів турніру всім командам Тетяна Кільчінская і директор КСЦ «Дніпровець» Едуард Коряк вручили цінні призи, грамоти та кубки.

– Дуже приємно вас бачити в нашому спортзалі, – сказав Едуард Коряк. – Хочу, щоб цей турнір став традиційним і проводився в КСЦ «Дніпровець». Всі молодці, продемонстрували високий клас волейболу. Хочу привітати нашу команду, вона сьогодні була єдиним цілим, тому заслужено перемогла.

Интересная статья? Поделись ей с другими: