Вторник, 22 Сентября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Двоє кам'янчан стали чемпіонами Дніпропетровської області з армрестлінгу

Змагання серед юнаків та дорослих відбулися 16 лютого у Кривому Розі. Протягом п'яти годин на трьох армстолах близько ста рукоборців нашого регіону визначали переможців та призерів чемпіонату. Двоє чемпіонів області – Анна Залужна і Максим Туманов – з Кам'янського.

Армрестлінг – це травмонебезпечний, але дуже видовищний вид спорту, де двоє спортсменів борються на руках. Тут важливий стиль, техніка, досвід, адже будь-яка сутичка може закінчитися травмою. Проте, кожен бій доставляє вболівальникам справжню насолоду. Коли ж перемагає спортсмен, за якого ти «вболіваєш» – це викликає справжнє захоплення і повагу до спорту сильних.

На подібні регіональні змагання відправилися найсильніші спортсмени з Кам'янського. Наші атлети, а також учасники з Дніпра, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Кропивницького, Нікополя, Новомосковська та Софіївки боролися як на праву, так і на ліву руки, здобувши непогані результати.

Головна подія – це перемога по сумі результатів боротьби на двох руках в своїх вагових категоріях до 60 кг кам'янчан Анни Залужної (Будівельна академія, тренер – В.Сисун) і Максима Туманова («Сварог», тренер – В.Сисун).

Обидва спортсмени продемонстрували характер і жагу до перемоги.

В боротьбі за срібну медаль на праву руку, у ваговій категорії до 90 кг боролися два майстри спорту міжнародного класу кам’янчанин Дмитро Сорока (КСЦ «Дніпровець», тренер – Едуард Аноткін) і відомий в Україні та за її межами президент Федерації армспорту міста Дніпро Сергій Куропата. Обидва атлета свої високі звання завоювали на міжнародних змаганнях серед людей з обмеженими можливостями.

У завзятому двобої перемогу здобув спортсмен з Кам'янського.

Наш супертяж Євген Парфьонов (КСЦ «Дніпровець», тренер – Дмитро Сорока) був близький до призового місця серед борців на праву руку. У ваговій категорії +110 кг йому не вистачило лише везіння в боротьбі за бронзову нагороду. Серед 10-ти найсильніших супертяжів області він зупинився за крок до трійки призерів.

Перше хрещення боєм у ваговій категорії до 70 кг серед юнаків пройшов ще один мешканець Кам'янського – Владислав Касько («Сварог», тренер – Людмила Гайдученко). Хоча до призового місця початківець-армрестлер не дотягнув, але, тим не менш, в двох поєдинках він був сильнішим за своїх суперників. В результаті Владислав придбав хороший досвід змагань високого рівня.

Минулий чемпіонат Дніпропетровської області був відбірковим до чемпіонату України з армспорту, який 16 березня відбудеться в місті Одеса. Будьте впевнені, і в цих змаганнях кам'янчани, що потрапили до складу збірної області, дадуть справжній бій своїм опонентам!

Интересная статья? Поделись ей с другими: