Пятница, 30 Октября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Кам'янські важкоатлети стали чемпіонами Дніпропетровської області

1 грудня в Кривому Розі пройшли чемпіонат Дніпропетровської області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат (2003 р.н. і молодше) і відкритий обласний турнір, пам'яті тренера Ю.Ковальова.

На помості криворізького Палацу спорту «Локомотив» виступили 137 юних важкоатлетів з Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу, Миколаєва, Павлограда, Софіївки і Херсона. Троє вихованців КСЦ «Дніпровець», яких тренує тандем Сергій Петерімов і Анатолій Івашина, зуміли піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани.

У ваговій категорії до 49 кг серед дівчат перше місце виборола Олександра Богун, яка зуміла зафіксувати показник суми двоборства на позначці 95 кг. Вдало виступили і хлопці. Справжня чоловіча боротьба розгорнулася у ваговій категорії до 45 кг. Тут все вирішилося за результатами останніх підходів атлетів. Приємно відзначити, що в цій категорії золотою медаллю був нагороджений вихованець кам'янської школи важкої атлетики Євген Шкода. Його результат суми двоборства 112 кг всього на 1 кг випередив показник основного конкурента – дворазового призера чемпіонату України Олександра Щербатюка з Кривого Рогу. Ще одну перемогу в Кам'янське привіз Микита Сергієнко. У ваговій категорії до 73 кг наш атлет зумів продемонструвати чемпіонський показник в сумі двоєборства – 195 кг. Цей результат був визнаний організаторами турніру пам'яті Ю.Ковальова кращим, за що Микита був заохочений окремим призом.

Крім особистого заліку в рамках меморіалу підбивалися підсумки і серед команд. Спортсменам КСЦ і тут вдалося пробитися в трійку призерів. В них – командна «бронза»!

Интересная статья? Поделись ей с другими: