Пятница, 14 Августа 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Спортсмени ДКФВ закінчують сезон на мажорній ноті

В суботу, 17 грудня, в манежі Дніпровського інституту фізкультури відбувся чемпіонат області з легкої атлетики, в якому прийняли участь близько 70-ти спортсменів різних вікових категорій. Як розповів тренер коледжу фізичного виховання з Кам'янського Сергій Гужва, на старти виходили 20 його вихованців.

– Чемпіонат розпочався з коронної для нас дисципліни – спортивної ходьби, – розповідає С.Гужва. – За рік після введення її в чемпіонат області, ми показали дуже високі результати. Знову не було рівних нашим дівчатам суперниць. На дистанції 3000 метрів абсолютною чемпіонкою стала Юлія Кушка. Вона показала час 15 хвилин 25 секунд, що трішки нижче нормативу кандидата в майстри спорту (14 хв. 40 сек.), але значно вище першого розряду. Друге місце посіла Тетяна Макаренко з результатом 21 хв. 55 сек. Разом з дівчатами йшов по цій дистанції Денис Ярошевський, який показав час 14 хв. 44 сек. А це другий спортивний розряд серед чоловіків. Скажу чесно, що показані результати підняли настрій не тільки мені, а і всій команді.

Наступною дисципліною став спринтерський біг на 150 метрів. Тут змагались п'ять наших спортсменів. Найкращий результат, третє місце, показав Богдан Курдес (18,0 сек.).

Після невдалого виступу в бігу на 150 метрів, Марина Тютюнник відпочила пів години і вже на трьохсотметровці стала бронзовою призеркою (47,0 сек.). На цій же дистанції, а це два круга, в напруженій боротьбі з суперником із Дніпра Богдан Курдес розділив перше місце. Їхній результат – 38,6 сек.

В бігу на 600 метрів друге місце посіла Ірина Іванченко (2 хв. 0,2 сек.).

В останньому виду змагань, бігу на дистанції 1500 метрів з перешкодами, друге місце дісталось єдиній нашій представниці Ганні Власюк. Вона встановила свій індивідуальний рекорд 6 хв. 50,5 сек. На цій же дистанції Владислав Селянкін став абсолютним чемпіоном. Його час - 4 хв. 50,1 сек.

Наша команда зайняла чотири перших, три других і два третіх місця.

За словами тренера Сергія Гужви, він дуже задоволений виступами свої команди, яка на протязі сезону показувала високі результати, виграючи різні турніри. «Залишилось прийняти участь в естафетному чемпіонаті області і Кубку України із спортивної ходьби. Незалежно від цих виступів сезон для нас закінчується на мажорній ноті», – підвів підсумок змагань спортсменів ДКФВ на чемпіонаті Дніпропетровської області С.Гужва.

Источник: disk-sport.com

Интересная статья? Поделись ей с другими: