Среда, 22 Ноября 2017 года

Криворізький «Гірник» вийшов у фінал Зимового турніру (ВІДЕО)

Кривий Ріг. Футбол

Півфінальний матч в рамках зимового турніру міста-2017 пройшов 18 березня.

«Гірник» зустрічалися з дебютантом вищої ліги чемпіонату міста, переможцем першої ліги-2017 – «Фортуною». В 1/4 фіналу суперник не без зусиль здолав «Пенуїл-2» (2:1).

Всі 90-то хвилин пройшли під відчутним перевагою номінальних гостей, пише клубна прес-служба. У першому таймі з ряду відмінних моментів «гірники» вичавили, нажаль, мінімум.

На 18-й хвилині подачею з кута поля від Ігоря Буки скористався капітан Андрій Григорик, який послав м'яч у ближній кут повз воротаря – 0:1.

Правда, на 31-й хвилині «Фортуна» несподівано відігралася. Влад Лункан помилився, зігравши не за правилами з опонентом у власному карному макйданчику, а Віталій Воробйов не без проблем реалізував пенальті – 1:1. Відзначимо, що Давид Бондарєв був дуже близький до «сейву», але «круглий» зрадницьки прошмигнув під пахвою кіпера «гірників»

До перерви класні можливості відзначитися втратили той же Влад Лункан, який не зумів переграти Артема Голубничого з кількох метрів на добиванні, а також Іван Стороженко, який послав м'яч з вільного удару в стінку.

Якщо в першому таймі футболісти «Фортуни» ще чинили гідний опір «Гірнику», то в другому перевага більш досвідчених футболістів стала просто переважною. Як результат – голи не змусили себе довго чекати. На 48-й хвилині Ігор Бука увірвався в карний майданчик зліва, і наважився на «постріл» з гострого кута. «Снаряд» за красивою траєкторією влетів під поперечину – 1:2.

На 56-й хвилині атака лівим флангом тепер вже за участю Івана Стороженко, здавалося б, завершилася після виносу м'яча захисниками «Фортуни». Але на підборі виявився Антон Литвин – 1:3.

У фінальному відрізку поєдинку Андрій Григорик оформив дубль після класного сольного проходу і не менш чудового удару з середньої дистанції – 1:4, а вийшовший на заміну Владислав Сьомкін вдало зіграв на добиванні після «обрізки» «фортуновцев» і швидкої контратаки – 1:5.

Була ще перекладина від Данила Шаповаленко після удару в упор і інші моменти, але і цього вистачило для великої впевненої перемоги.

«Гірники» виходять у фінал Зимового турніру, де зустрінуться з «Дружбою». Гра відбудеться, ймовірно, в наступну суботу, 25 березня.