Суббота, 4 Июля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

У Дніпрі пройшов чемпіонат області з шашок-64 (ВІДЕО)

В чемпіонаті області, який проходив на минулій неділі в шахово-шашковому клубі ім. Й.Уріха, прийняли участь 100 спортсменів з Дніпра та Кам’янського. Кожен шашкіст намагався потрапити у призову трійку, тому не дивно, що в багатьох вікових категоріях переможців та призерів доводилося визначати за додатковими показниками.

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

Дуже запеклою виявилася боротьба серед 11-ти хлопців до 8 років. В цій віковій категорії переможцем заздалегідь став фаворит змагань Іван Суров. Вихованець Альони Губарєвої в усіх семи зустрічах зумів виграти, набравши 14 очок з 14. Володарів же «срібла» та «бронзи» довелося визначати у додатковому бліц-турнірі, бо зразу три спортсмени – Владислав Дмітрієв, Артем Дубохвост (тр. А.Губарєва) та Святослав Байєр (тр. М.Прокопенко) – фінішували з абсолютно однаковими як основними (всі троє набрали по 10 очок), так і по додатковими показниками. Усе вирішилося в четвертому поєдинку, в якому Святослав Байєр зумів переграти Артема Дубохвоста, ставши срібним призером чемпіонату області. А.Дубохвост – третій.

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

Схожа ситуація з визначенням чемпіона області була і серед самих наймолодших 12-ти дівчат до 8 років. Зі стовідсотковим результатом до фінішу дібралася Марина Гомілко. Вихованиця Дмитра Савінського перемогла в усіх своїх 7 матчах. Срібну нагороду виборола Марія Острецова (тр. Ю.Чуренков). Вона набрала 11 очок. «Бронзу» за додатковими показниками завоювала Світлана Потайчук (тр. А.Губарєва) – в неї 9 очок.

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

Дуже впевнено виступив Ілля Балабан (тр. А.Губарєва). Парубок зумів набрати 16 очок з 16! Володимир Жукоцький (тр. І.Губарєв), який набрав 12 очок, випередив свого візаві В’ячеслава Українського (тр. Ю.Чуренков) лише завдяки перемозі в особистій зустрічі. В підсумку Володимир – другий, а В’ячеслав – третій.

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

На відмінно пройшла всю турнірну дистанцію Єва Бабій. Зігравши 6 матчів, вона в усіх виграла. Вдалим також треба вважати виступ Ірини Ботушан. В неї 8 набраних очок і друге місце. Обидвох спортсменок тренує Альона Губарєва. 7 очко виявилося достатнім, щоб попасти у трійку призерів Софії Антоненко (тр. Д.Савінський). Її доробок – 7 пунктів з 12. Всі дівчатка – мешканці Кам’янського.

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

Без жодної поразки і з однаковим доробком – по 14 очок – фінішували Добриня Савінський та Данііл Агарков (обох тренує Д.Савінський), які виступали у категорії до 13 років. Долю золотих нагород серед «молодших кадетів» визначали за додатковими параметрами. В підсумку Добриня піднявся на першу сходинку турнірної таблиці, а Данііл – на другу. Третій фінішував Кирило Братусь (тр. І.Губарєв). В його активі 12 очок.

Стовідсотковий результат Анастасії Губарєвої (тр. І.Губарєв) дозволив їй стати переможцем в категорії до 13 років серед дівчат. На другій позиції розташувалася Софія Купатенко (тр. Д.Савінський). Третьою завершила змагання Олександра Романова (тр. О.Коротка). Дівчата набрали відповідно 8, 6 та 4 очка.

Точнісінько така сама ситуація, тобто чемпіон набрав 100% очок, склалася ситуація і у хлопців віком до 16 років. Пелотон «кадетів» очолив кандидат у майстри спорту Олександр Шнейдер (тр. І.Губарєв). На друге місце спромігся добратися Ілля Демченко (тр. Д.Савінський). Третій – Ілля Рязанцев (тр. І.Губарєв). Доробок кожного з призерів склав відповідно 8, 6 та 4 очка.

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

Перейшовши у нову вікову категорію не скидає чемпіонських обертів кандидат у майстри спорту Віра Попруга (тр. Д.Савінський). Вона зуміла в усіх своїх поєдинках виграти у опоненток, в черговий раз ставши чемпіонкою області.

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

Золота медаль виборювалася у напруженій боротьбі з титулованою Дар’єй Короткою (тр. О.Коротка). Нагадаємо, що в цьому році Д.Коротка двічі становилася чемпіонкою України з шашко-100. Цього разу в неї «срібло». На третьому місці – Даря Артикова (тр. І.Губарєв).

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

Визначилися переможці та призери і у категоріях «юніори» (до 19 років) – хлопці та дівчата – та «молодь» (до 26 років) серед дівчат.

Серед хлопців категорії «юніори» рівних не було майстру спорту Феліксу Шепелю з Дніпра. Вихованець Анатолія Панченко зумів, як і очікувалось, стати першим. За ним фінішував ще один представник дніпровської школи Олексій Прокуда – в нього друге місце. Третій – Ілля Костенко (тр. І.Губарєв).

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

У змаганнях до 19 років, де змагалися три дівчини з Кам’янського, чемпіоном області стала Альона Вовк. Спочатку вихованиця Ігоря Губарєва перемогла Ольгу Кізенко (тр. Ю.Єрмаков), яка посіла третю сходинку турнірної таблиці, а потім розійшлася миром з срібною призеркою Ганною Зозулею (тр. І.Губарєв).

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

Зігравши лише один матч внічию, чемпіоном Дніпропетровської області у категорії хлопців до 26 років став майстер спорту з Дніпра Владислав Антонович (тр. А.Панченко). З 9-ю очками він зумів випередити на один пункт ще одного представника Дніпра кмс Олексія Онищенка. Третє місце – у Віктора Кушніра (тр. І.Губарєв). В його активі – 7 набраних очок.

Шашки-64. Чемпіонат Дніпропетровської області

Дуже запеклою боротьбою відзначилися дівчата до 26 років. В цій категорії виступали лише досвідчені спортсмени – неодноразові чемпіони та призери України у різних вікових категоріях кандидати в майстри спорту Анастасія Лашкова, Альона та Ольга Губарєви, які представляли Кам’янське. Не дивно, що всі три вихованки Ігоря Губарєва фінішували з однаковими показниками, як то кажуть «перебилися». Довелося грати додатковий бліц-турнір, де спритнішою за всіх виявилася Альона Губарєва. Друге місце посіла Анастасія Лашкова. «Бронза» – у Ольги Губарєвої.

«Юні надії», хлопці (до 8 років)

1. Суров Іван (Кам'янське) – 14 очок з 14
2. Байєр Святослав (Дніпро) – 10
3. Дубохвост Артем (Кам'янське) – 10

«Юні надії», дівчата (до 8 років)

1. Гомілко Марина (Кам'янське) – 14 очок з 14
2. Острецова Марія (Дніпро) – 11
3. Потайчук Світлана (Кам'янське) – 9

«Надії», хлопці (до 10 років)

1. Балабан Ілля (Кам'янське) – 16 очок з 16
2. Володимир Жукоцький (Кам'янське) – 12
3. В’ячеслав Український (Дніпро) – 12

«Надії», дівчата (до 10 років)

1. Бабій Єва (Кам'янське) – 12 очок з 12
2. Ботушан Ірина (Кам'янське) – 8
3. Антоненко Софія (Кам'янське) – 7

«Молодші кадети», хлопці (до 13 років)

1. Савінський Добриня (Кам'янське) – 14 очок з 16
2. Агарков Данііл (Кам'янське) – 14
3. Братусь Кирило (Дніпро) – 12

«Молодші кадети», дівчата (до 13 років)

1. Губарєва Анастасія (Кам'янське) – 8 очок з 8
2. Купатенко Софія (Кам'янське) – 6
3. Романова Олександра (Кам'янське) – 4

«Кадети», хлопці (до 16 років)

1. Шнейдер Олександр (Кам'янське) – 8 очок з 8
2. Демченко Ілля (Кам'янське) – 6
3. Рязанцев Ілля (Дніпро) – 4

«Кадети», дівчата (до 16 років)

1. Попруга Віра (Кам'янське) – 6 очок з 6
2. Коротка Дар
я (Кам'янське) – 4
3. Артикова Дар
я (Кам'янське) – 2

«Юніори», хлопці (до 19 років)

1. Шепель Фелікс (Дніпро)
2. Прокуда Олексій (Дніпро)
3. Костенко Ілля (Кам'янське)

«Юніори», дівчата (до 19 років)

1. Вовк Альона (Кам'янське) – 3 очка з 4
2. Зозуля Ганна (Кам'янське) – 2
3. Кізенко Ольга (Кам'янське) – 1

«Молодь», хлопці (до 26 років)

1. Антонович Владислав (Дніпро) – 9 очок з 10
2. Онищенко Олексій (Дніпро) – 8
3. Кушнір Віктор (Кам'янське) – 7

«Молодь», дівчата (до 26 років)

1. Губарєва Альона (Кам'янське) – 2 очка з 4
2. Лашкова Анастасія (Кам'янське) – 2
3. Губарєва Ольга (Кам'янське) – 2

Интересная статья? Поделись ей с другими: