Пятница, 30 Октября 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Кам'янські шашкісти стали володарями Кубку області з шашок-64

Традиційно кубок Дніпропетровської області не вийшов масовим змаганням, але як завжди досить представницьким. Брало участь 16 шашкістів з 6 регіонів області.

Чоловіки та жінки грали в загальному турнірі за швейцарською системою 7 турів (контроль часу на партію кожному учаснику змагань – 35 хвилин з додаванням 5 секунд), з роздільним підведенням підсумків. Боротьба вийшла гострою – жоден з призерів не уникнув поразки.

На початку турніру лідерство захопили Ігор Губарєв з Кам'янського та Віктор Пилипенко з Дніпра. Але після третього туру вони почали втрачати очки і в підсумковій таблиці опинилися далеко від переможців. А ось майстер спорту з Кам'янського Кирило Іванов навпаки, почав турнір як мокре горить (ни шатко, на валко – мовою оригінала, прим. ред.). Зігравши дві нічиї і програвши одну партію в трьох стартових іграх, він, здавалося б, ні на що вже не претендує. Однак потім чотири поспіль перемоги вивели його не тільки в лідери, але й зовсім в переможці турніру. Він набрав 10 очок і за кращим коефіцієнтом посів перше місце. Стільки ж очок набрав і кандидат у майстри спорту Олександр Шнейдер з Кам'янського.

Далі по 9 очок набрали чотири учасники. Третє місце виборола Дар’яКоротка. Далі розташувалися Олег Патлань з Кривого Рогу, Андрій Блоха з Кам’янського та дніпрянин Віктор Пилипенко.

Жінок на турнірі було всього три. Слідом за Д.Короткою в турнірній таблиці з 4 очками розташувалася Ірина Пудікова з Дніпра (14-те місце у загальному заліку). Третю сходинку взяла першорозрядниця Анастасія Губарєва з Кам’янського.

В якості експерименту проводився командний залік серед міст та районів. Система була аналогічній той, яка застосовується в кубку України. У командний залік йшли результати двох чоловіків та однієї жінки. Перше місце у команди з Кам’янського, тільки це місто було представлено в повному складі. Другими у командному заліку фінішували гравці з Дніпра, а третіми – з Кривого Рогу.

Интересная статья? Поделись ей с другими: