Воскресенье, 20 Мая 2018 года

Успіхи молодих важкоатлетів КСЦ «Дніпровець» у Кривому Розі

Першість Дніпропетровської області серед юнаків та дівчат віком до 15 років і відкритий Всеукраїнський турнір пам'яті тренера, майстра спорту Юрія Ковальова пройшли 2 грудня. В змаганнях взяли участь понад 100 юних спортсменів.

Кам'янське представляли спортсмени КСЦ «Дніпровець» та ДЮСШ №2, на рахунку яких п'ять призових місць. Першу нагороду – срібну медаль – завоювала Олександра Богун. Євген Шкода і Ярослав Жук додали ще два «срібла» в скарбничку нашої команди. Бронзова медаль у Микити Сергієнко.

Євген Шкода – син працівника конвертерного цеху ПАТ «ДМК» – встановив 5 особистих рекордів і поступився лише 1 кг чемпіону.

У ваговій категорії 45 кг десятирічний Віктор Безцінний – син працівника ЦРМО РСЦ – зайняв почесне четверте місце.

Єдине «золото» нашій приніс кандидат у майстри спорту Антон Петерімов, який став не тільки переможцем у своїй ваговій категорії, але й був визнаний кращим атлетом першості і Всеукраїнського відкритого турніру. В ході виступу Антону вдалося встановити п'ять особистих рекордів, чотири з яких стали новими рекордами області: ривок – 94 і 96 кг, поштовх – 112 кг, сума двоборства – 208 кг.

Збірну команду Кам'янського готували тренери Олексій, Василь і Сергій Петеримови і Анатолій Івашина.