Понедельник, 10 Августа 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Шашкістка з Кам’янського Віра Попруга стала переможецею першого етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2017»

У 2017 році свій шлях за перемогою у Всеукраїнській премії «Диво-Дитина 2017» у двох номінаціях – «Найрозумніша дитина» і «Найспортивніша дитина» (всього – п’ять номінацій премії) розпочала відома 13-річна спортсменка з Кам’янського Віра Попруга.

Попруга Віра

З самого раннього дитинства Віра пробувала себе знайти у багатьох видах спорту – плаванні, волейболі, шахах, шашках. Найбільшого кам’янчанка досягла у грі шашки. Під керівництвом свого тренера Дмитра Савінського дівчинка зуміла 25-ть разів (!) піднятися на подіум молодіжних чемпіонатів України. Тільки в 2017-му році Віра Попруга двічі ставала чемпіонкою країни, а за сім років – дев’ять разів. Всього ж у багажі дитини – 82 завойовані медалі різного ґатунку у змаганнях з шашок, шахів, плавання та інших видів спорту.

Попруга Віра

4 квітня, експертна комісія оголосила переможців першого етапу Всеукраїнської премії «Диво-Дитина 2017». У номінації «Найрозумніша дитина» серед понад 1000 дітей, які прислали свої анкети, перше місце посіла шашкістка з Кам’янського – Віра Попруга. Вона потрапила в число десятьох щасливчиків, які в цій номінації крокують далі. Основна боротьба за перемогу розгорнеться орієнтовно 26 квітня, коли пройде церемонія фінальної частини. Як і в минулому році переможців будуть визначати в актовому залі Міністерства освіти і науки України.

Попруга ВіраКрім кам’янчанки Віри Попруги в наступний етап пройшли ще дві представниці Дніпропетровської області. В номінації «Найспортивніша дитина» в десятку кращих потрапила 13-річна Софія Бордінських з Жовтих Вод – чемпіонка та призерка Всеукраїнських та Міжнародних чемпіонатів з боротьби дзюдо, самбо, сумо. «Найтворчою дитиною» України може стати 9-річна дніпрянка Віра Гук (Вероніка Мусіна) – лауреат та переможниця Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів з художнього слова, акторської майстерності, вокалу, декоративно-прикладного мистецтва.

Проведення щорічної Всеукраїнської премії «Диво-Дитина» було започатковано у 2009 році і підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України, а також Київською міською державною адміністрацією.

Здобути премію може будь-яка талановита дитина України в віці від 4-х до 13 років (включно). Переможцями стають діти, які мають досягнення або відкриття у науко-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення або чутливістю до енергетики та ін.

Интересная статья? Поделись ей с другими: