Понедельник, 1 Июня 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Кам’янчані прийняли участь у Всеукраїнській спартакіаді з шахів серед членів Профспілки працівників освіти і науки України

Змагання пройшли в місті Києві на базі Дитячого позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Пуща-Водиця» з 8 по 10 грудня.

Дніпропетровську область на змаганнях представляв колектив співробітників Дніпродзержинського державного технічного університету у складі доцента кафедри електроніки Аліка Івановича Трикіло, доцента кафедри фізики конденсованого стану Сергія Володимировича Губарєва, сторожа навчально-спортивної бази кафедри фізичного виховання Сергія Серафімовича Горякіна та доцента кафедри хімічної технології неорганічних речовин Анни Володимирівни Іванченко.

У своєму дебютному виступі команда провела дев’ять зустрічей з найкращими спортсменами України, які представляли 13 обласних профспілкових організацій, і посіла 11 місце. У трьох матчах команда одержала перемогу, інші матчі завершилися поразкою наших спортсменів. Кращий результат у команді показала Анна Іванченко – в неї в особистому заліку 5-те місце.

Иванченко Анна

На фото: Іванченко Анна (1985р.н.), член профбюро металургійного факультету ППО ДДТУ - дворазовий переможець обласного конкурсу проектів «Молоді вчені – Дніпропетровщині» – 2011 та 2013 роки, стипендіат Кабінету Міністрів України (з лютого 2014 року), відзначена у 2013 році Грантом Президента України для підтримки наукових досліджень молодих вчених.

Интересная статья? Поделись ей с другими: