Вторник, 25 Февраля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Сім медалей завоювали кам'янчани на чемпіонаті України з шашок-100

Збірна команда Дніпропетровської області відправилася за медалями у Запоріжжя у складі 18 спортсменів.

80 юнаків та дівчат в вікових категоріях до 13-ти та до 19-ти років з 14 областей України змагалися з 16 по 23 лютого у Запоріжжі. У шахово-шашковому клубі «Думка» у напруженій боротьбі виборювалися путівки на чемпіонат Європи та світу та були розіграні по 12-ть комплектів нагород у класичній грі (2 години на партію кожному учаснику), у швидкій (15 хвилин на партію кожному учаснику) та блискавичній (5 хвилин на партію кожному учаснику) іграх.

Спортсменам нашого міста вдалося завоювати сім нагород (чотири срібні та три бронзові медалі). Найбільшого успіху серед кам’янчан досягла учениця шостого класу ліцею НІТ Анастасія Губарєва, яку тренує її батько Заслужений тренер України Ігор Губарєв (ДЮСШ №2). Серед дівчат до 13 років Анастасії вдалося двічі прийти до фінішу другою. Спочатку срібну нагороду вона отримала у «класиці», а у останній день змагань – у блискавичній грі.

Також дві нагороди, тільки бронзові, вдалося вибороти ще одному представнику ліцею НІТ Даніілу Агаркову (тренер Дмитро Савінський з ДЮСШ №2). У віковій категорії юнаки до 13 років, Данііл був третім у класичній програмі та у швидких шашках.

Дуже вдалим можна також визнати виступ серед юніорок п’ятнадцятирічної учениці CОШ №23, спортсменки першого розряду Дар’ї Короткої, яку тренує її мама Олена Вікторівна (ДЮСШ №2). Дівчині вдалося у класичній програмі за додатковими показниками вибороти срібну нагороду, випередивши на фініші достатньо сильних майстрів спорту з Харкова та Запоріжжя. Потрібно нагадати, що на початку лютого у Івано-Франківську, Дар’я, змагаючись у віковій категорії до 16 років, двічі була першою.

У змаганнях серед дев’ятнадцятирічних спортсменок потрібно відзначити бронзову нагороду у блискавичній грі тринадцятирічної Віри Попруги з ліцею НІТ (тренер Д.Савінський). До речі, це вже друга «бронза» шашкістки з початку нового спортивного сезону. Могла Віра зійти на п’єдестал і у «класиці». На протязі всього турніру юна спортсменка знаходилася у трійці призерів, але останній тур все змінив – В.Попруга поділила місця з другого по п’яте. Додаткові показники були нещадні, спустивши дівчина на п’ятий рядок турнірної таблиці.

Цікаво, що до спортсменів Ольги Губарєвої (ДДТУ), Альони Губарєвої ((ДЮСШ №3) та Дар’ї Короткої (СОШ №23), які після виступу у Івано-Франківську вже отримали право на участь у чемпіонатах Європи (Білорусія, серпень) та світу (Польща, жовтень) з шашкок-100, додалися ще двоє кам’янчан – Данііл Агарков та Анастасія Губарєва.

В турнірі хлопців вікової групи до 13-ти років результат очікували також від десятирічного учня ліцею НІТ Андрія Блохи (тр. І.Губарєв), який у 2016 році на чемпіонаті світу у Туреччині серед юнаків до 10-ти років виборов бронзову нагороду. Успіх (срібна нагорода) до юного талановитого спортсмена прийшов у його «коронній» програмі – «блискавична гра», де лише за додатковими критеріями в боротьбі за перше місце він поступився івано-франківському спортсмену Олександру Ковалю.

Попереду у спортсменів цікаві виступи на чемпіонатах області та України з шашок-64.

Интересная статья? Поделись ей с другими: