Суббота, 4 Июля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Шашкістка з Кам’янського Віра Попруга – «Найрозумніша дитина» України (ВІДЕО)

В Києві відбулося вручення Всеукраїнської премії «Диво-дитина 2017», яка є головною подією для дітей в наших країні.

Віра Попруга на Всеукраїнській премії «Диво-дитина»

Віра Попруга на Всеукраїнській премії «Диво-дитина»

Щороку, на протязі дев’яти років, талановита молодь України в віці від 4-х до 13-ти років приймає участь у перегонах найвищого рівня під назвою «Диво-дитина». Кожного разу свою першу, другу або третю премію отримують по три фіналісти в п’ятьох номінаціях. Премія заснована в 2009 році ініціативною групою приватних осіб, а її проведення було підтримано всіма органами влади, включаючи Президента України. Метою премії є пошук та нагородження талановитих дітей, які мають досягнення в науці та навчанні, творчості та спорті, а також дітей з іншими унікальними здібностями й дітей, які вчинили героїчні вчинки.

27 квітня до актової зали Міністерства освіти і науки України, в Київ прибули 13 талантів з дев’яти областей: Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Тернопільської, Харківської, Херсонської та Чернігівської, в яких було єдине бажання – перемогти. Претенденти розповідали про себе, демонстрували свої досягнення, відповідали на запитання членів журі й ведучих та презентували обрану сферу.

Все вирішувало журі

Все вирішувало журі

До складу найкращих українських самородків потрапили: наймолодший майстер спорту з плавання в історії України – Євгенія Жукова з Донецька, яка до Києва привезла біля 200 медалей різного ґатунку – навіть цього не вистачило для перемоги; неперевершена 8-річна «ударниця» Катерина Кузякіна з Київської області, яка виборола першу премію в номінації «Найтворча дитина» – вона в своєму юному віці вже є володаркою гран-прі та переможницею Міжнародних фестивалів в Іспанії, Україні, Америці, Фінляндії за фахом «гра на барабанах»; 6-річний Роман Фесюн з села Рогізки Чернігівської області був єдиним у номінації «Найгероїчніша дитина», вихід якого на сцену зал дружно зустрів оплесками та стоячи – він виніс з пожежі двох своїх юних братиків.

Катерина Кузякина «лобає» на ударниках

Катерина Кузякина «лобає» на ударниках

Приємно відзначити, що до лав неперевершених дітей нашої країни потрапила й єдина представниця Дніпропетровського регіону. Анкета молодої 13-річної шашкістки з Кам’янського, кандидата в майстри спорту Віри Попруги була подана в номінації «Найрозумніша дитина». Дівчина успішно пройшла два перші етапи відбору, де визначалися спочатку десять, а потім три фіналісти. За підсумками виставлених оцінок десяти членів журі Віра Попруга й Вікторія Мельничук з Тернопільської області отримали рівні показники – по сім «п’ятірок» та по три «четвірки». Після наради суддів перша премія була присуджена шашкістці з Дніпропетровської області, яка також стала дебютною і в історії Дніпродзержинська-Кам’янського.

Фіналісти номінації «Найрозумніша дитина»

Фіналісти номінації «Найрозумніша дитина»

Після завершення визначення найкращих, диво-дітей країни привітала й Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка фотографувалася з талановитою молоддю та роздавала їм автографи.

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич привітала фіналістів

Міністр освіти та науки України Лілія Гриневич привітала фіналістів

Віра Попруга займається шашками з шести років у тренера Дмитра Олександровича Савінського з ДЮСШ №2, що в місті Кам’янське. За свій недовгий шашковий шлях Віра 25 разів піднімалася на подіум чемпіонату України з різних видів програм шашок-64 та шашок-100, дев’ять з них – на найвищу «золоту» сходинку. Також спортсменка тричі брала участь у чемпіонатах Європи та світу.

Шашкістка Віра Попруга виборює чергову медаль

Шашкістка Віра Попруга виборює чергову медаль

Интересная статья? Поделись ей с другими: