Пятница, 10 Июля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Три командні кубки та п'ять медалей Кубку України - у шашкістів Дніпропетровської області

З 1 по 9 липня у Івано-Франківську проходив Кубок України з шашок-100, у якому в окремих турнірах боролися дорослі чоловіки та жінки з 10 регіонів країни.

В чоловічому турнірі честь Дніпропетровської команди відстоювали дніпряни Артем Іванов, який нещодавно виборов світовий чемпіонський титул, та Владислав Антонович. Жінок представляли кам'янчанки Альона Губарєва та 13-річна Віра Попруга. Всього в скарбничку нашого регіону в трьох видах програм Кубку в особистому заліку було покладено п'ять медалей: три золоті (А.Іванов) та по одній срібній (В.Попруга) і бронзовій (В.Антоноаич) нагороді. Такий результат дозволив блискуче представити область і в командному заліку. На рахунку наших інтелектуалів – два золоті та один срібний кубки.

Зліва направо: Віра Попруга, Владислав Антонович, Артем Іванов, Альона Губарєва

Окремо хотілося б відзначити чемпіона світу з шашок-100 міжнародного гросмейстера Артема Іванова, взяти очки в якого його суперникам було дуже складно. Він зумів дуже впевнено підтвердити свій статус найкращого шашкіста світу, завоювавши три золоті медалі.

Артем Іванов

Впевненно виступив і майстер спорту Владислав Антонович, який у класичній програмі зумів потрапити у число трьох найкращих.

Владислав Антонович

Владислав Антонович

Велика конкуренція в жіночому турнірі – грали два гросмейстери та чотири майстри спорту – не дозволила вибороти медаль кандидату у майстри спорту Альона Губарєвій. Краще 5-те місце наша спортсменка зуміла продемонструвати у швидкій програмі.

Губарєва Альона

Альона Губарєва

Довго йшла за першою своєю дорослою медаллю на українській жіночій арені юна Віра Попруга. Кращим її результатом став виступ у блискавичній грі – срібна медаль. Найрозумніша дитина України 2017-го року єдина, хто в цьому виді програми Кубку зумів встояти у протистоянні з чемпіонкою світу з шашок-100, міжнародним гросмейстером Ольгою Балтажи з Івано-Франківська. Також Віра вперше, і відразу тричі, потрапила у число трьох (два чоловіки та одна жінка) кращих дорослих гравців Дніпропетровської області.

Попруга Віра

Віра Попруга

На черзі відбіркові змагання до фінальної частини чемпіонату України, які стартують 17 липня у Полтаві.

Интересная статья? Поделись ей с другими: