Воскресенье, 24 Сентября 2017 года

Три командні кубки та п'ять медалей Кубку України - у шашкістів Дніпропетровської області

З 1 по 9 липня у Івано-Франківську проходив Кубок України з шашок-100, у якому в окремих турнірах боролися дорослі чоловіки та жінки з 10 регіонів країни.

В чоловічому турнірі честь Дніпропетровської команди відстоювали дніпряни Артем Іванов, який нещодавно виборов світовий чемпіонський титул, та Владислав Антонович. Жінок представляли кам'янчанки Альона Губарєва та 13-річна Віра Попруга. Всього в скарбничку нашого регіону в трьох видах програм Кубку в особистому заліку було покладено п'ять медалей: три золоті (А.Іванов) та по одній срібній (В.Попруга) і бронзовій (В.Антоноаич) нагороді. Такий результат дозволив блискуче представити область і в командному заліку. На рахунку наших інтелектуалів – два золоті та один срібний кубки.

Зліва направо: Віра Попруга, Владислав Антонович, Артем Іванов, Альона Губарєва

Окремо хотілося б відзначити чемпіона світу з шашок-100 міжнародного гросмейстера Артема Іванова, взяти очки в якого його суперникам було дуже складно. Він зумів дуже впевнено підтвердити свій статус найкращого шашкіста світу, завоювавши три золоті медалі.

Артем Іванов

Впевненно виступив і майстер спорту Владислав Антонович, який у класичній програмі зумів потрапити у число трьох найкращих.

Владислав Антонович

Велика конкуренція в жіночому турнірі – грали два гросмейстери та чотири майстри спорту – не дозволила вибороти медаль кандидату у майстри спорту Альона Губарєвій. Краще 5-те місце наша спортсменка зуміла продемонструвати у швидкій програмі.

Губарєва Альона

Альона Губарєва

Довго йшла за першою своєю дорослою медаллю на українській жіночій арені юна Віра Попруга. Кращим її результатом став виступ у блискавичній грі – срібна медаль. Найрозумніша дитина України 2017-го року єдина, хто в цьому виді програми Кубку зумів встояти у протистоянні з чемпіонкою світу з шашок-100, міжнародним гросмейстером Ольгою Балтажи з Івано-Франківська. Також Віра вперше, і відразу тричі, потрапила у число трьох (два чоловіки та одна жінка) кращих дорослих гравців Дніпропетровської області.

Попруга Віра

Віра Попруга

На черзі відбіркові змагання до фінальної частини чемпіонату України, які стартують 17 липня у Полтаві.