Воскресенье, 23 Февраля 2020 года


Клубы
ПФК "Сталь" Каменское БК "Каменское" Каменское ФК "Днепр" Днепр БК "Днепр" Днепр Другие
Игровые виды спорта
Футбол Баскетбол Волейбол Гандбол Теннис

Настольные виды спорта
Шахматы Шашки Настольный теннис Карточные игры Другие
Атлетика / гимнастика
Легкая атлетика Художественная гимнастика Акробатика Спортивные танцы События в городе

Единоборства
Тхеквондо Карате Бокс Кикбоксинг Борьба
Силовые виды спорта
Тяжелая атлетика Гиревой спорт Пауэрлифтинг Армспорт MMA

Водные виды спорта
Плавание Гребля Водное поло Охота и рыбалка Другие водные виды
Мото, вело и зимние виды
Автоспорт Мотоспорт Велоспорт Хоккей Другие зимние виды

Предприятия
ДМКД ДНЕПРАЗОТ ВУЗы Другие Другие
Другие события
Стрельба Инвалидный спорт Другие

Сюжет о первенстве Днепродзержинска по шашкам-64 среди детей до 13 лет (ВИДЕО)

У вересні, в Дніпродзержинську стартував шашковий сезон. Щорічно, за традицією, перші змагання з шашок проводяться серед дітей різного віку. За дошки сідають як наймолодші спортсмени до 8 років, так і вже маститі гравці, що мають високий спортивний розряд.

27 вересня в приміщенні середньої загальноосвітньої школи №40 пройшов чемпіонат міста з шашок-64 серед дітей до 13 років. У змаганнях, що проходили за швейцарською системою, взяли участь 30 хлопчиків і дівчаток, які представляли дитячі спортивні школи міста. Незважаючи на такий юний вік багато з шашкістів вже встигли взяти участь в турнірах найвищого рівня. Основна боротьба за перемогу серед хлопчиків і дівчаток велася серед чемпіонів та призерів чемпіонатів України Максимом Козіним, Артемом Зєбзєєвим, Кирилом Братусем, Добринею Савінськім, Данилом Агарковим та Вірою Попругою. Останній вдалося перемогти в загальному заліку й обійти Данила Агаркова тільки завдяки кращим додатковим показникам. Обидва спортсмени набрали по 14 очок, ставши відповідно переможцями у заліку серед дівчаток і хлопчиків у віці до 13 років. Друге місце у хлопців зайняв Кирило Братусь. Невдала гра на фініші турніру відкинула довго лідируючого у чемпіонаті Андрія Блоху на третє місце.

Слідом за Вірою Попруга, яка єдина з 30 учасників завершила турнір без поразок, на другому і третьому місцях серед дівчаток розташувалися Настя Губарєва і Ксюша Гришко.

Цікавим є той факт, що п'ятеро з шести призерів чемпіонату міста є учнями ліцею нових інформаційних технологій. Винятком стала учениця середньої школи №23 Ксенія Гришко.

На черзі змагання серед найменших спортсменів до 8 років, які пройдуть у найближчу суботу в середній школі №40.

Интересная статья? Поделись ей с другими: